Na uczelni dzieje się coś, o czym nie wiemy?

Organizujesz na Uniwersytecie Jagiellońskim lub współorganizujesz z jego udziałem konferencję, sympozjum, zjazd, koncert, wieczór literacki, spotkanie promocyjne, debatę, otwierasz nowe laboratorium, podpisujesz ważną umowę z inną instytucją, otrzymałeś dotację na ważne badania, dokonałeś ciekawych odkryć, organizujesz konkurs, wydałeś wyjątkowy numer jednego z uniwersyteckich pism, organizujesz akademicki happening, masz ważną informację dla studentów czy pracowników, wiesz o sukcesach uczelni i osób z nią związanych - uważasz, że ta informacja powinna docierać szerzej, postaraj się ją umieścić na stronie Uniwersytetu Jagiellońskiego.

• Jeśli chcesz skontaktować się z fotografem uczelni, aby omówić fotografowanie jakiegoś wydarzenia napisz na anna.wojnar@uj.edu.pl.
  • Jeśli chcesz skontaktować się z autorami reportaży filmowych, aby omówić możliwość sfilmowania jakiegoś wydarzenia napisz na kronika.filmowa@uj.edu.pl.
  • Jeśli chcesz skontaktować się w sprawie transmisji on-line planowanego wydarzenia napisz na jozef.oleszkiewicz@uj.edu.pl.
  • Jeśli chcesz skontaktować się z rzecznikiem uczelni, który pomoże poinformować media zewnętrzne o twoich działaniach napisz na katarzyna.pilitowska@uj.edu.pl.
  • Jeśli chcesz stworzyć nową stronę w ramach portalu (stronę wydarzenia, stronę jednostki uczelni) napisz na portal@uj.edu.pl.

Zapraszamy do kontaktu i informowania o swoich działaniach na stronach Uniwersytetu Jagiellońskiego. Zanim umieścisz wiadomość na obcej stronie, na społecznościowym forum, zanim poinformujesz o nim prasę, radio i telewizję - pomyśl o najważniejszym i podstawowym medium naszej uczelni: www.uj.edu.pl.

Data opublikowania: 14.01.2011
Osoba publikująca: Wiesław Bracha