Archiwum Aktualności

WYBORY DO RADY DYSCYPLINY: LITERATUROZNAWSTWO

18.06.2019
UCHWAŁA nr 5 WYDZIAŁOWEJ KOMISJI WYBORCZEJ WYDZIAŁU POLONISTYKI UJ z dnia 17 czerwca 2019 roku

w sprawie: zarządzenia wyborów do Rady Dyscypliny: Literaturoznawstwo na Uniwersytecie Jagiellońskim
więcej o WYBORY DO RADY DYSCYPLINY: LITERATUROZNAWSTWO

11.06.2019
The 2019 Seventh Annual Humanistic Management Conference will take place on October 10. and 11. 2019 in Krakow, Poland organized and sponsored by the Institute of Culture of Jagiellonian University in Krakow, Cracow University of Economics, Silesian University of Technology and the Weltethos Institute.
więcej o 2019 ANNUAL HUMANISTIC MANAGEMENT CONFERENCE THEME: SOLIDARITY AND THE COMMON GOOD

START REKRUTACJI na studia I i II stopnia oraz jednolite magisterskie

04.06.2019
We wtorek, 4 czerwca 2019 o godzinie 12:00 rozpoczęła się rejestracja na wszystkie studia pierwszego i drugiego stopnia oraz jednolite studia magisterskie prowadzone w języku polskim w roku akademickim 2019/2020.
więcej o START REKRUTACJI na studia I i II stopnia oraz jednolite magisterskie

Czwartki po obiedzie - Seminarium - poprowadzi dr hab. Piotr Plichta

04.06.2019
„Młodzi ludzie w Internecie - między czarnowidztwem a różowymi okularami. Perspektywa pedagoga” poprowadzi 6 czerwca 2019 r. dr hab. Piotr Plichta
więcej o Czwartki po obiedzie - Seminarium - poprowadzi dr hab. Piotr Plichta

18.05.2019
Koło Nauk Psychologicznych PRAGMA, działające przy Instytucie Psychologii Stosowanej Uniwersytetu Jagiellońskiego, organizuje po raz VIIl Konferencję Trenersko - Coachingową PROFECTUS “Szkolenia i Coaching - w poszukiwaniu prawdy o własnym przywództwie”.

więcej o VIIl Konferencję Trenersko - Coachingową PROFECTUS “Szkolenia i Coaching - w poszukiwaniu prawdy o własnym przywództwie”

KONKURS REPORTERSKI dla Studentów

10.05.2019
Wydawca miesięcznika Architektura&Biznes zaprasza do udziału w
Studenckim konkursie na reportaż prasowy o architekturze!
Zapraszamy studentów wydziałów architektury, sztuki projektowania, historii sztuki, dziennikarstwa oraz innych kierunków do udziału w konkursie na autorski reportaż o architekturze!
więcej o KONKURS REPORTERSKI dla Studentów

NIE! DLA PLASTIKU

09.05.2019
Produkty jednokrotnego użytku wykonane z tworzyw sztucznych to jedna z grup odpadów najbardziej zagrażających naszemu zdrowiu i środowisku. W ciągu najbliższych lat, zgodnie z Dyrektywą UE, mają one zostać całkowicie wycofane lub ich ilość ma zostać ograniczona na rynku europejskim, w tym także w Polsce.
więcej o NIE! DLA PLASTIKU

Konferencja IDMiKS - Wiedza Komunikacja Działanie - 17-18.10.2019

03.05.2019
Od ponad dwudziestu lat istnienia naszego Instytutu towarzyszymy fascynującym, niezwykle dynamicznym zmianom w mediach. Zadajemy pytania, poszukujemy odpowiedzi, komentujemy i spieramy się, wprowadzamy studentów w skomplikowane procesy komunikowania. Chcemy, aby nasze konferencje dokumentowały te przemiany i wskazywały kierunki rozwoju mediów w przyszłości.
więcej o Konferencja IDMiKS - Wiedza Komunikacja Działanie - 17-18.10.2019

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkiej Nocy

15.04.2019
więcej o Z okazji zbliżających się Świąt Wielkiej Nocy

Jedna Klisza Trzy Spojrzenia - Konkurs Fotograficzny - do 25.04.2019

15.04.2019
Ludzie mają wiele twarzy, tak samo jest ze zdjęciami! Pokaż nam swój sposób patrzenia na świat i społeczeństwo.
Do "zakochania jeden krok", a do zdobycia zdobycia super nagród w naszym konkursie 3, jednak też trzeba je zrobić jak najprędzej:
1) Zrób 3 zdjęcia o tematyce społecznej
2) Stwórz kolaż, oznacz @wzikz_uj i zastosuj hasztagi #1klisza3spojrzenia #wziks_uj
3) Udostępnij na swoim instagramie

więcej o Jedna Klisza Trzy Spojrzenia - Konkurs Fotograficzny - do 25.04.2019