Archiwum Aktualności

Młodzi o Sporcie 2019: Praca na medal - czyli perspektywy rozwoju w sporcie

05.04.2019
więcej o Młodzi o Sporcie 2019: Praca na medal - czyli perspektywy rozwoju w sporcie
Tydzień Jakości Kształcenia 2020 – odwołanie wydarzenia

Tydzień Jakości Kształcenia 2020 – odwołanie wydarzenia 04.03.2020
W związku ze stanowiskiem Kolegium Rektorów Szkół Wyższych Krakowa, w sprawie działań mających na celu zapobieganie oraz przeciwdziałanie zakażeniom koronawirusem SARS-Co V-2 Tydzień Jakości Kształcenia zaplanowany w dniach 30.03-3.04.2020 r. zostaje przesunięty.
więcej o Tydzień Jakości Kształcenia 2020 – odwołanie wydarzenia
Wiosenna edycja Targów Pracy!

29.03.2019
Najbliższe Targi Pracy odbędą się 11 kwietnia 2019 r. w godzinach 10:00-15:00 w Auditorium Maximum (sala Wystawowa A i B). Tegoroczna edycja odbywa się w ramach ogólnopolskiego projektu "Gra o Karierę - Biura Karier dla Ciebie!".
więcej o Wiosenna edycja Targów Pracy!
ZRÓB PIERWSZY TELEDYSK DLA PAPAYA YOUNG DIRECTORS

25.03.2019
Konkurs Papaya Young Directors wystartował z nową kategorią – teledyski! Wyzwaniu dla młodych filmowców patronuje Żywiec z projektem Męskie Granie. Zgłoszenia do tej kategorii będą przyjmowane do 10 kwietnia!
więcej o ZRÓB PIERWSZY TELEDYSK DLA PAPAYA YOUNG DIRECTORS
Akademia Umiejętności Maspex - warsztat z customer marketingu

18.03.2019
Zapraszamy do udziału w kolejnym warsztacie Akademii Umiejętności Maspex w IEFiZ UJ
Eksperci z polskiej Firmy Maspex będą się dzielić doświadczeniem i dobrymi praktykami z zakresu customer marketingu.
więcej o Akademia Umiejętności Maspex - warsztat z customer marketingu
Turniej Futsalu -  6 kwietnia 2019

Turniej Futsalu - 6 kwietnia 2019

Szanowni Państwo,

Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie wraz z Klubem Uczelnianym AZS UEK, mają przyjemność zaprosić Państwa do udziału w Turnieju Futsalu organizowanego w ramach XIX edycji Festiwalu Nauki i Sztuki w Krakowie.
więcej o Turniej Futsalu - 6 kwietnia 2019

04.03.2019
Instytut Kultury UJ w dnia 11-12 kwietnia organizuje konferencję „Badania publiczności w instytucjach kultury”. Poszukujemy wolontariuszy, chcących pomóc nam w działaniach organizacyjnych.
Zakres obowiązków obejmowałby m.in. pomoc na dwa dni przed konferencją w przygotowaniu materiałów konferencyjnych oraz pomieszczeń, a w trakcie wydarzenia: obsługę punktu recepcji konferencji i szatni, pomoc techniczną w salach plenarnych oraz dokumentację fotograficzną wydarzenia.
więcej o Wolontariat - organizacja konferencji „Badania publiczności w instytucjach kultury”
Czwarte Seminarium z cyklu Praktyka Nauce. Nauka Praktyce

28.02.2019
Zapraszamy marcowe seminarium z cyklu Praktyka Nauce. Nauka Praktyce współorganizowane przez Polskie Towarzystwo Badaczy Rynku i Opinii w Warszawie pod tytułem: Planety Kobiet i Singli – Jaki jest obraz współczesnego konsumenta?
więcej o Czwarte Seminarium z cyklu Praktyka Nauce. Nauka Praktyce
Kursy dla studentów Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej

05.02.2019
Projekt ZintegrUJ zaprasza na bezpłatne kursy studentów WZiKS oraz wszystkich studentów UJ na kurs E-przedsiębiorczość oraz E-entrepreneurship
więcej o Kursy dla studentów Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej
Singapore Management University - SMU Global Summer Programme 2019

28.01.2019
We would like to invite undergraduate students and recent graduates from your leading universities to join the SMU Global Summer Programme (GSP) 2019 - Asian Insights (1 to 26 July 2019). We hope to deepen the relationships between SMU and your leading universities through strengthening student mobility between our countries. One possible avenue to do so would be through our summer programme.
więcej o Singapore Management University - SMU Global Summer Programme 2019