Ruszają zajęcia ogólnouczelniane Uniwersytetu Jagiellońskiego!

Czy chcesz zrozumieć politykę? Wiedzieć czym są białka i jakie tajemnice skrywają? A może interesuje Cię ludzka anatomia lub zrównoważony przemysł chemiczny? Te i inne tematy możesz poznać w ramach zajęć prowadzonych na Uniwersytecie Jagiellońskim i otrzymać za to punkty ECTS

W roku akademickim 2023/2024 rusza pilotażowy program zajęć ogólnouczelnianych, które mają na celu umożliwienie poznania nowych dziedzin i dyscyplin naukowych.

Program ten wprowadza również innowacyjne metody uczenia się wykorzystujące kształcenie na odległość, które będą rozwijane w przyszłości na naszym Uniwersytecie. W programie docelowo znajdą się przedmioty prowadzone na platformie e-learningowej, w formule hybrydowej oraz zajęcia stacjonarne.

Zajęcia w programie pilotażowym są przeznaczone dla studentów studiów stacjonarnych. Są to zajęcia jednosemestralne, a za ich zaliczenie student/studentka otrzyma 2 punkty ECTS (30 godzin zajęć). W celu włączenia przedmiotu do programu studiów konieczne jest złożenie wniosku do właściwego dziekana - informację w tej sprawie znajdziesz w zakładce “Rejestracja i pkt ECTS”.

Pełna informacja na stronie https://studiuje.uj.edu.pl/zajecia-ogolnouczelniane

Prof. Piotr Jedynak 307. rektorem Uniwersytetu Jagiellońskiego

X Ogólnopolska Konferencja Naukowa "Młodzi o Sporcie" (24.04.2024)

Rekrutacją do Programu MOST na semestr zimowy lub cały rok akademicki 2024/2025