Ruszają zajęcia ogólnouczelniane Uniwersytetu Jagiellońskiego!

Czy chcesz zrozumieć politykę? Wiedzieć czym są białka i jakie tajemnice skrywają? A może interesuje Cię ludzka anatomia lub zrównoważony przemysł chemiczny? Te i inne tematy możesz poznać w ramach zajęć prowadzonych na Uniwersytecie Jagiellońskim i otrzymać za to punkty ECTS
więcej o Ruszają zajęcia ogólnouczelniane Uniwersytetu Jagiellońskiego!
Targi Pracy UJ – jesień 2023

Zapraszamy do udziału w jesiennej edycji Targów Pracy organizowanych przez Biuro Karier Uniwersytetu Jagiellońskiego! Wydarzenie odbędzie się w dniach 23-27 października 2023 w odświeżonej formule on-line, która umożliwi uczestnikom i uczestniczkom szybki i wygodny dostęp do zaplanowanych spotkań – wystarczy dowolne urządzenie z dostępem do Internetu.
więcej o Targi Pracy UJ – jesień 2023

Zakład Zachowań Organizacyjnych w dniu 18 października 2023 r. zaprasza na spotkanie pt. "Kształtowanie wizji jutra. Innowacje - estetyka czy funkcjonalność?"
więcej o Zaproszenie do dyskusji w ramach kolejnego spotkania z cyklu "Dialogi organizacyjne"
Uniwersytet Jagielloński rozpoczął 660. rok akademicki w swojej historii

- Otaczający nas świat pełen jest niepokojących zdarzeń. Ale w tym szczególnym dniu, jakim jest inauguracja kolejnego roku akademickiego, niech nasze serca i umysły wypełnia radość i wiara w lepsze jutro, pełne wzajemnego szacunku dla każdego. Historia najstarszej polskiej uczelni uświadamia, że jeśli będziemy trwali przy podstawowych wartościach, które przekazały nam poprzednie pokolenia, to możemy z optymizmem wkraczać w kolejny rok akademicki – mówił rektor UJ prof. Jacek Popiel otwierając uroczystość w auli Auditorium Maximum UJ.
więcej o Uniwersytet Jagielloński rozpoczął 660. rok akademicki w swojej historii
Spotkanie inauguracyjne dla studentów I roku

Szanowni Państwo, Drogie Studentki i Drodzy Studenci I roku cieszymy się, że przybyliście w tak licznym gronie na spotkanie inauguracyjne w dniu 2 października br.
więcej o Spotkanie inauguracyjne dla studentów I roku
25 LAT INSTYTUTU DZIENNIKARSTWA, MEDIÓW I KOMUNIKACJI SPOŁECZNEJ UJ

WIEDZA - KOMUNIKACJA - DZIAŁANIE
PAŹDZIERNIK 2023 – WRZESIEŃ 2024
OBSERWATORIUM DIALOGU OBYWATELSKIEGO
SEMINARIUM PARTYCYPACYJNE
więcej o 25 LAT INSTYTUTU DZIENNIKARSTWA, MEDIÓW I KOMUNIKACJI SPOŁECZNEJ UJ
Małopolska Noc Naukowców 2023

Uniwersytet Jagielloński bierze udział w tym projekcie ponad 10 lat. W tym roku w wydarzeniu weźmie udział 16 wydziałów i jednostek pozawydziałowych. W sumie przygotowano około 160 aktywności – warsztatów, wykładów, pokazów, zabaw, konkursów, etc.
więcej o Małopolska Noc Naukowców 2023
Krakowski Salon Maturzystów 2023

Salon Maturzystów to największa w kraju edukacyjna kampania informacyjna, która dociera do uczniów klas maturalnych, przygotowujących się do egzaminu i rekrutacji na studia. Tu maturzyści podejmują decyzje dotyczące swojej przyszłości. Zapraszamy wszystkich przyszłych maturzystów do odwiedzenia stoiska Uniwersytetu Jagiellońskiego podczas Krakowskiego Salonu Maturzystów 2023.
więcej o Krakowski Salon Maturzystów 2023
Pożegnaliśmy prof. Katarzynę Barańską

W piątek 11 sierpnia 2023 r. o godz. 13.00 w Kaplicy na Cmentarzu Salwatorskim w Krakowie pożegnaliśmy Panią Profesor Katarzynę Barańską. Nasza Droga Koleżanka, Promotorka, Badaczka i Nauczycielka zmarła 6 sierpnia 2023 r.. Była osobą pełną energii, chęci życia, optymizmu i wrażliwości na potrzeby innych. Nieustannie łączymy się w bólu z Rodziną i Przyjaciółmi Pani Profesor.
więcej o Pożegnaliśmy prof. Katarzynę Barańską
Otwarte nabory wniosków w konkursach WZiKS IDUJ

Szanowni Państwo,
uprzejmie informuję, że ponownie zostały uruchomione konkursy w ramach środków WZiKS IDUJ.
Wnioski w ramach działania otwarty dostęp będą rozpatrywane przez Koordynatora konkursu na bieżąco, wnioski w pozostałych działaniach zostaną rozpatrzone podczas posiedzenia komisji konkursowej w pierwszym tygodniu września 2023 roku.
więcej o Otwarte nabory wniosków w konkursach WZiKS IDUJ