Otwarte nabory wniosków w konkursach WZiKS IDUJ

Szanowni Państwo,
uprzejmie informuję, że ponownie zostały uruchomione konkursy w ramach środków WZiKS IDUJ.
Wnioski w ramach działania otwarty dostęp będą rozpatrywane przez Koordynatora konkursu na bieżąco, wnioski w pozostałych działaniach zostaną rozpatrzone podczas posiedzenia komisji konkursowej w pierwszym tygodniu września 2023 roku.
więcej o Otwarte nabory wniosków w konkursach WZiKS IDUJ
Campus Living Lab

Serdecznie zapraszamy do aplikowania w ramach konkursu dla naboru wniosków o projekty pilotażowe! W naborze aplikować mogą nauczyciele akademiccy zatrudnieni w Uniwersytecie Jagiellońskim, zgłaszający projekt w ramach ogłoszonego konkursu na projekty pilotażowe.
więcej o Campus Living Lab
"Czy można zaprzyjaźnić się z botem?"

Zapraszamy do wysłuchania wykładu o interakcjach w mediach społecznościowych wygłoszony przez dr Aleksandrę Powierską z Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej UJ w ramach "Dnia Otwartego UJ" w dniu 24 marca 2023 roku.
więcej o "Czy można zaprzyjaźnić się z botem?"
Strona WZKiS wśród 20 najpopularniejszych stron w Portalu UJ!

Prezentujemy listę 100 najczęściej odwiedzanych witryn.
Lista powstała na podstawie danych z pierwszego kwartału 2023 roku i zawiera wyłącznie strony utworzone w Portalu UJ.
więcej o Strona WZKiS wśród 20 najpopularniejszych stron w Portalu UJ!
Posiedzenie Kapituły Nagrody im. Alicji Helman - 7 czerwca 2023 r.

Nagroda za najlepszą pracę doktorską z zakresu filmoznawstwa obronioną w 2022 roku została przyznana Panu dr Emilowi Sowińskiemu
więcej o Posiedzenie Kapituły Nagrody im. Alicji Helman - 7 czerwca 2023 r.
Konsultacje "Strategii klimatyczno-ekologicznej UJ 2030"

W dniu 8 maja rozpoczynają się ogólnouczelniane konsultacje „Strategii klimatyczno-ekologicznej UJ 2030”, dokumentu mającego na celu wyznaczenie kierunków rozwoju Uczelni w zakresie ograniczania szkodliwego działania na klimat i przyrodę.
więcej o Konsultacje "Strategii klimatyczno-ekologicznej UJ 2030"
Prof. Wojciech Czakon doktorem honoris causa wrocławskiej uczelni

Profesor Wojciech Czakon otrzymał w czwartek tytuł doktora honoris causa Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu
więcej o Prof. Wojciech Czakon doktorem honoris causa wrocławskiej uczelni
Lean leadership - Jak skuteczne przewodzić w procesie zmiany w uczelni?

Instytut Spraw Publicznych UJ zaprasza na X Seminarium praktyczno-naukowe LeanHE Poland Lean Leadership zatytułowane „Jak skuteczne przewodzić w procesie zmiany w uczelni?”. Celem konferencji jest prezentacja kulturowych, organizacyjnych i technicznych uwarunkowań wdrażania Lean Management w szkołach wyższych.
więcej o Lean leadership - Jak skuteczne przewodzić w procesie zmiany w uczelni?
DZIEŃ OTWARTY UJ

24 marca 2023 roku odbędzie się stacjonarny Dzień Otwarty Uniwersytetu Jagiellońskiego.
Zapraszamy od 9:00 do 15:00, do Auditorium Maximum UJ (ul. Krupnicza 33, 31-123 Kraków).
więcej o DZIEŃ OTWARTY UJ
Rusza nabór do 6 edycji programu Bona Fide!

Młodzi, zdolni, wykształceni… na najlepszych uczelniach na świecie!
Możesz zyskać do 200 tysięcy złotych stypendium na studia II lub III stopnia na uczelni z listy światowego top 50.
Nabór trwa do 31 marca.
więcej o Rusza nabór do 6 edycji programu Bona Fide!