Wkrótce
Calendar Zarządzanie Uniwersytetem Przyszłości. Doskonalenie organizacyjne uczelni przyszłości II - 27.06.2019

27.06.2019

Bloki tematyczne:

Nowe strategie, struktury i kultury organizacyjne uczelni
Dobre praktyki w zarządzaniu uczelniami
Pierwsza ocena rezultatów funkcjonowania Ustawy 2.0 / Konstytucji dla Nauki
Program doskonałości naukowej na świecie i w Polsce
Ewaluacja naukowa
więcej o Zarządzanie Uniwersytetem Przyszłości. Doskonalenie organizacyjne uczelni przyszłości II - 27.06.2019
Calendar 2019 ANNUAL HUMANISTIC MANAGEMENT CONFERENCE THEME: SOLIDARITY AND THE COMMON GOOD - October 10. and 11.

10.10.2019 - 11.10.2019

The 2019 Seventh Annual Humanistic Management Conference will take place on October 10. and 11. 2019 in Krakow, Poland organized and sponsored by the Institute of Culture of Jagiellonian University in Krakow, Cracow University of Economics, Silesian University of Technology and the Weltethos Institute.
więcej o 2019 ANNUAL HUMANISTIC MANAGEMENT CONFERENCE THEME: SOLIDARITY AND THE COMMON GOOD - October 10. and 11.
Konferencja IDMiKS - Wiedza Komunikacja Działanie - 17-18.10.2019
Calendar Konferencja IDMiKS - Wiedza Komunikacja Działanie - 17-18.10.2019

17.10.2019 - 18.10.2019

Od ponad dwudziestu lat istnienia naszego Instytutu towarzyszymy fascynującym, niezwykle dynamicznym zmianom w mediach. Zadajemy pytania, poszukujemy odpowiedzi, komentujemy i spieramy się, wprowadzamy studentów w skomplikowane procesy komunikowania. Chcemy, aby nasze konferencje dokumentowały te przemiany i wskazywały kierunki rozwoju mediów w przyszłości.
więcej o Konferencja IDMiKS - Wiedza Komunikacja Działanie - 17-18.10.2019

Czwarte Seminarium z cyklu Praktyka Nauce. Nauka Praktyce

Zapraszamy marcowe seminarium z cyklu Praktyka Nauce. Nauka Praktyce współorganizowane przez Polskie Towarzystwo Badaczy Rynku i Opinii w Warszawie pod tytułem: Planety Kobiet i Singli – Jaki jest obraz współczesnego konsumenta?

Już

15.03.2019 roku o 12.30 (sala 0.307 Łojasiewicza 4, Kraków)

Prelegenci – eksperci po stronie Akademii i Praktyki – podzielą się wiedzą i doświadczeniami związanymi z badaniem specyficznych (często niedocenianych) grup konsumentów: Singli oraz Kobiet.

Akademię będą reprezentować prof. dr hab. Anna Dąbrowska i dr Adrian Lubowiecki-Vikuk (SGH, Katedra badań zachowań konsumentów) współautorzy najnowszej monografii poświęconej tematyce singli: Zachowania konsumpcyjne singli w Polsce.

• Zachowania konsumpcyjne wielkomiejskich singli

Po stronie Praktyki swoje doświadczenia przedstawią Liderki projektu Świat Kobiet – dedykowanego polskim kobietom w wieku 16-65 lat, reprezentujące pierwsze pokolenie badaczy w wolnej Polsce – Katarzyna Krzywicka-Zdunek i Dorota Peretiatkowicz (IQS)

• Esencja tożsamości polskich kobiet. Segmentacja polskich kobiet i ich 7 źródeł mocy

Zapraszamy!

Wstęp wolny – wymagana wcześniejsza rejestracja: Formularz

Więcej o wydarzeniu w zakładce.

Czwartki po obiedzie - Seminarium - poprowadzi dr hab. Piotr Plichta
Trzecie Seminarium z cyklu Praktyka Nauce. Nauka Praktyce
Seminarium pt. "Leadership today: are we doomed to disastrous, dictatorial demagogues?" - 20.12.2018
Zarządzanie informacją w organizacji: metodologia, narzędzia, praktyka - V Ogólnopolska Studencko-Doktorancka Konferencja Naukowa