13.11.2019
X Ogólnopolska Studencko-Doktorancka Konferencja Naukowa PSYCHODEBIUTY
Calendar X Ogólnopolska Studencko-Doktorancka Konferencja Naukowa PSYCHODEBIUTY

13.12.2019 - 14.12.2019

Główną ideą powstania konferencji było umożliwienie studentom i doktorantom prezentacji własnych projektów badawczych oraz równocześnie szeroko pojęta integracja środowiska naukowego.
więcej o X Ogólnopolska Studencko-Doktorancka Konferencja Naukowa PSYCHODEBIUTY
XI Ogólnopolska Konferencja Naukowa TwNS
Calendar XI Ogólnopolska Konferencja Naukowa TwNS

13.05.2020 - 14.05.2020

Kontynuacja problematyki cyklu dotychczasowych 10 konferencji dotyczących zagadnień funkcjonowania rynku turystycznego
więcej o XI Ogólnopolska Konferencja Naukowa TwNS

Czwarte Seminarium z cyklu Praktyka Nauce. Nauka Praktyce

Zapraszamy marcowe seminarium z cyklu Praktyka Nauce. Nauka Praktyce współorganizowane przez Polskie Towarzystwo Badaczy Rynku i Opinii w Warszawie pod tytułem: Planety Kobiet i Singli – Jaki jest obraz współczesnego konsumenta?

Już

15.03.2019 roku o 12.30 (sala 0.307 Łojasiewicza 4, Kraków)

Prelegenci – eksperci po stronie Akademii i Praktyki – podzielą się wiedzą i doświadczeniami związanymi z badaniem specyficznych (często niedocenianych) grup konsumentów: Singli oraz Kobiet.

Akademię będą reprezentować prof. dr hab. Anna Dąbrowska i dr Adrian Lubowiecki-Vikuk (SGH, Katedra badań zachowań konsumentów) współautorzy najnowszej monografii poświęconej tematyce singli: Zachowania konsumpcyjne singli w Polsce.

• Zachowania konsumpcyjne wielkomiejskich singli

Po stronie Praktyki swoje doświadczenia przedstawią Liderki projektu Świat Kobiet – dedykowanego polskim kobietom w wieku 16-65 lat, reprezentujące pierwsze pokolenie badaczy w wolnej Polsce – Katarzyna Krzywicka-Zdunek i Dorota Peretiatkowicz (IQS)

• Esencja tożsamości polskich kobiet. Segmentacja polskich kobiet i ich 7 źródeł mocy

Zapraszamy!

Wstęp wolny – wymagana wcześniejsza rejestracja: Formularz

Więcej o wydarzeniu w zakładce.

Konferencja naukowa 'The Many Faces of Personality Disorder’
2019 ANNUAL HUMANISTIC MANAGEMENT CONFERENCE THEME: SOLIDARITY AND THE COMMON GOOD
Czwartki po obiedzie - Seminarium - poprowadzi dr hab. Piotr Plichta
Konferencja IDMiKS - Wiedza Komunikacja Działanie - 17-18.10.2019