13.11.2019
X Ogólnopolska Studencko-Doktorancka Konferencja Naukowa PSYCHODEBIUTY
Calendar X Ogólnopolska Studencko-Doktorancka Konferencja Naukowa PSYCHODEBIUTY

13.12.2019 - 14.12.2019

Główną ideą powstania konferencji było umożliwienie studentom i doktorantom prezentacji własnych projektów badawczych oraz równocześnie szeroko pojęta integracja środowiska naukowego.
więcej o X Ogólnopolska Studencko-Doktorancka Konferencja Naukowa PSYCHODEBIUTY
XI Ogólnopolska Konferencja Naukowa TwNS
Calendar XI Ogólnopolska Konferencja Naukowa TwNS

13.05.2020 - 14.05.2020

Kontynuacja problematyki cyklu dotychczasowych 10 konferencji dotyczących zagadnień funkcjonowania rynku turystycznego
więcej o XI Ogólnopolska Konferencja Naukowa TwNS

20190411

Wiosenna edycja Targów Pracy!

Data: 11.04.2019
Czas rozpoczęcia: 10:00-15:00
Miejsce: Auditorium Maximum (sala Wystawowa A i B)
Organizator: Biuro Karier | Centrum Wsparcia Dydaktyki | Uniwersytet Jagielloński w Krakowie
Wiosenna edycja Targów Pracy!

Najbliższe Targi Pracy odbędą się 11 kwietnia 2019 r. w godzinach 10:00-15:00 w Auditorium Maximum (sala Wystawowa A i B). Tegoroczna edycja odbywa się w ramach ogólnopolskiego projektu "Gra o Karierę - Biura Karier dla Ciebie!".

Czy w ciągu 5 godzin można zdobyć pracę? Na pewno warto spróbować. Taka okazja już 11 kwietnia w Auditorium Maximum (ul. Krupnicza 33). Od 10 do 15 czekać na was będą przedstawiciele 30 firm: korporacji, urzędów, instytucji.

Niewiele jest lepszych okazji, by spotkać się bezpośrednio i porozmawiać z pracodawcami. Targi stwarzają taką możliwość. Tu poznacie szczegóły dotyczące sposobu aplikowania, etapów rekrutacji, oczekiwań i wymagań oraz szans rozwoju w danej firmie. Dlatego warto zajrzeć na Krupniczą. Możecie też przynieść CV, znajdziecie tu specjalny punkt, w którym będziecie mieli okazję skonsultowania swojego życiorysu.

Zapraszamy!”

Strona WWW: https://biurokarier.uj.edu.pl/targi-pracy/informacje