13.11.2019
X Ogólnopolska Studencko-Doktorancka Konferencja Naukowa PSYCHODEBIUTY
Calendar X Ogólnopolska Studencko-Doktorancka Konferencja Naukowa PSYCHODEBIUTY

13.12.2019 - 14.12.2019

Główną ideą powstania konferencji było umożliwienie studentom i doktorantom prezentacji własnych projektów badawczych oraz równocześnie szeroko pojęta integracja środowiska naukowego.
więcej o X Ogólnopolska Studencko-Doktorancka Konferencja Naukowa PSYCHODEBIUTY
XI Ogólnopolska Konferencja Naukowa TwNS
Calendar XI Ogólnopolska Konferencja Naukowa TwNS

13.05.2020 - 14.05.2020

Kontynuacja problematyki cyklu dotychczasowych 10 konferencji dotyczących zagadnień funkcjonowania rynku turystycznego
więcej o XI Ogólnopolska Konferencja Naukowa TwNS

20190410

Młodzi o Sporcie 2019: Praca na medal - czyli perspektywy rozwoju w sporcie

Data: 10.04.2019
Miejsce: Wydział Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie
Organizator: Koło Naukowe Managerów Sportu UJ
Młodzi o Sporcie 2019: Praca na medal - czyli perspektywy rozwoju w sporcie

Gdzie: Wydział Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie

Kiedy: 10 kwietnia 2019

Koszt: Bezpłatnie (czynny oraz bierny udział, a także publikacja artykułu w monografii pokonferencyjnej)

Formularz rejestracyjny: link

Koło Naukowe Managerów Sportu UJ ma zaszczyt już po raz szósty zaprosić Państwa na konferencję poświęconą zagadnieniom zarządzania w sporcie. Konferencja jest adresowana do wszystkich pasjonatów szeroko rozumianej branży sportowej. Motywem przewodnim tegorocznej konferencji są  możliwości rozwoju na rynku sportowym.

Podczas konferencji czekają na Państwa prelekcje praktyków oraz 30 minutowa sesja posterowa, na której będą prezentowane prace uczestników. Organizatorzy zaplanowali konkurs na najlepszy poster MOS 2019 (wybierany przez kapitułę konkursu oraz uczestników konferencji).

Uczestników czynnych zachęcamy do nadsyłania prac i artykułów zawierających opisy przypadków, jednak akceptujemy również typowe artykuły naukowe.