13.11.2019
X Ogólnopolska Studencko-Doktorancka Konferencja Naukowa PSYCHODEBIUTY
Calendar X Ogólnopolska Studencko-Doktorancka Konferencja Naukowa PSYCHODEBIUTY

13.12.2019 - 14.12.2019

Główną ideą powstania konferencji było umożliwienie studentom i doktorantom prezentacji własnych projektów badawczych oraz równocześnie szeroko pojęta integracja środowiska naukowego.
więcej o X Ogólnopolska Studencko-Doktorancka Konferencja Naukowa PSYCHODEBIUTY
XI Ogólnopolska Konferencja Naukowa TwNS
Calendar XI Ogólnopolska Konferencja Naukowa TwNS

13.05.2020 - 14.05.2020

Kontynuacja problematyki cyklu dotychczasowych 10 konferencji dotyczących zagadnień funkcjonowania rynku turystycznego
więcej o XI Ogólnopolska Konferencja Naukowa TwNS

20190608

Data: 08.06.2019 - 09.06.2019
Miejsce: Wydział Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego.
Organizator: Koło Nauk Psychologicznych PRAGMA

Koło Nauk Psychologicznych PRAGMA, działające przy Instytucie Psychologii Stosowanej Uniwersytetu Jagiellońskiego, organizuje po raz VIIl Konferencję Trenersko - Coachingową PROFECTUS “Szkolenia i Coaching - w poszukiwaniu prawdy o własnym przywództwie”.

Odbędzie się ona w dniach 8-9 czerwca 2019 roku w Krakowie na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Tegoroczne spotkanie będzie dotyczyło roli przywódcy, lidera, managera. Adresowane jest zarówno do profesjonalistów z branży trenerstwa, coachingu i facylitacji jak również wszystkich pasjonatów chcących zwiększyć swoją wiedzę i kompetencje.

Konferencja to przede wszystkim 2 dni podczas których:

• Inspirujące wykłady prowadzone przez doświadczonych Prelegentów
  • 4 - godzinne warsztaty skupiające się na praktycznym ćwiczeniu zdobytych umiejętności
  • Networking będący świetną okazją do poszerzenia swojej grupy kontaktów, które mogą się okazać bardzo przydatne na rynku pracy,
  • Panel dyskusyjny podczas którego przyjrzymy się różnym aspektom przywództwa
  • After Hours - Meet and talk - świetna okazja do rozmowy z profesjonalistami w luźniejszej atmosferze oraz nawiązania relacji

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym harmonogramem wydarzenia

oraz do zapisów!