WZiKS UJ na drugim miejscu wśród najlepszych wydziałów ekonomicznych w Polsce.

Wydział Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego, Wydział Zarządzania i Komunikacji Społecznej UJ (WZiKS UJ) i Wydział Nauk Stosowanych Akademii WSB - to krajowa czołówka jednostek kształcących na kierunkach ekonomicznych. Już po raz 3. "Rzeczpospolita" wskazała wydziały, które dbają o wysoką jakość kształcenia i najlepiej przygotowują swoich absolwentów do potrzeb zmieniającego się rynku pracy.

Więcej: https://www.uj.edu.pl/

Akademia Umiejętności Maspex - warsztat z customer marketingu
REKRUTACJA NA WYJAZDY W ROKU AKADEMICKIM 2019/2020
Seminarium Inauguracyjne: Design Thinking – Jak twórczo wykorzystać wyniki badań marketingowych do rozwoju biznesu?

Czwartki po obiedzie - Seminarium - poprowadzi dr hab. Piotr Plichta

04.06.2019
„Młodzi ludzie w Internecie - między czarnowidztwem a różowymi okularami. Perspektywa pedagoga” poprowadzi 6 czerwca 2019 r. dr hab. Piotr Plichta
więcej o Czwartki po obiedzie - Seminarium - poprowadzi dr hab. Piotr Plichta

18.05.2019
Koło Nauk Psychologicznych PRAGMA, działające przy Instytucie Psychologii Stosowanej Uniwersytetu Jagiellońskiego, organizuje po raz VIIl Konferencję Trenersko - Coachingową PROFECTUS “Szkolenia i Coaching - w poszukiwaniu prawdy o własnym przywództwie”.

więcej o VIIl Konferencję Trenersko - Coachingową PROFECTUS “Szkolenia i Coaching - w poszukiwaniu prawdy o własnym przywództwie”

Młodzi o Sporcie 2019: Praca na medal - czyli perspektywy rozwoju w sporcie

05.04.2019
więcej o Młodzi o Sporcie 2019: Praca na medal - czyli perspektywy rozwoju w sporcie

Wiosenna edycja Targów Pracy!

29.03.2019
Najbliższe Targi Pracy odbędą się 11 kwietnia 2019 r. w godzinach 10:00-15:00 w Auditorium Maximum (sala Wystawowa A i B). Tegoroczna edycja odbywa się w ramach ogólnopolskiego projektu "Gra o Karierę - Biura Karier dla Ciebie!".
więcej o Wiosenna edycja Targów Pracy!

Czwarte Seminarium z cyklu Praktyka Nauce. Nauka Praktyce

28.02.2019
Zapraszamy marcowe seminarium z cyklu Praktyka Nauce. Nauka Praktyce współorganizowane przez Polskie Towarzystwo Badaczy Rynku i Opinii w Warszawie pod tytułem: Planety Kobiet i Singli – Jaki jest obraz współczesnego konsumenta?
więcej o Czwarte Seminarium z cyklu Praktyka Nauce. Nauka Praktyce