WZiKS UJ na drugim miejscu wśród najlepszych wydziałów ekonomicznych w Polsce.

Wydział Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego, Wydział Zarządzania i Komunikacji Społecznej UJ (WZiKS UJ) i Wydział Nauk Stosowanych Akademii WSB - to krajowa czołówka jednostek kształcących na kierunkach ekonomicznych. Już po raz 3. "Rzeczpospolita" wskazała wydziały, które dbają o wysoką jakość kształcenia i najlepiej przygotowują swoich absolwentów do potrzeb zmieniającego się rynku pracy.

Więcej: https://www.uj.edu.pl/

Akademia Umiejętności Maspex - warsztat z customer marketingu
REKRUTACJA NA WYJAZDY W ROKU AKADEMICKIM 2019/2020
Seminarium Inauguracyjne: Design Thinking – Jak twórczo wykorzystać wyniki badań marketingowych do rozwoju biznesu?

Konferencja naukowa 'The Many Faces of Personality Disorder’

10.10.2019
21 października 2019 w Instytucie Psychologii Stosowanej UJ odbędzie się międzynarodowa konferencja naukowa 'The Many Faces of Personality Disorder’, poświęcona tematyce zaburzeń osobowości.
więcej o Konferencja naukowa 'The Many Faces of Personality Disorder’

11.06.2019
The 2019 Seventh Annual Humanistic Management Conference will take place on October 10. and 11. 2019 in Krakow, Poland organized and sponsored by the Institute of Culture of Jagiellonian University in Krakow, Cracow University of Economics, Silesian University of Technology and the Weltethos Institute.
więcej o 2019 ANNUAL HUMANISTIC MANAGEMENT CONFERENCE THEME: SOLIDARITY AND THE COMMON GOOD

Czwartki po obiedzie - Seminarium - poprowadzi dr hab. Piotr Plichta

04.06.2019
„Młodzi ludzie w Internecie - między czarnowidztwem a różowymi okularami. Perspektywa pedagoga” poprowadzi 6 czerwca 2019 r. dr hab. Piotr Plichta
więcej o Czwartki po obiedzie - Seminarium - poprowadzi dr hab. Piotr Plichta

18.05.2019
Koło Nauk Psychologicznych PRAGMA, działające przy Instytucie Psychologii Stosowanej Uniwersytetu Jagiellońskiego, organizuje po raz VIIl Konferencję Trenersko - Coachingową PROFECTUS “Szkolenia i Coaching - w poszukiwaniu prawdy o własnym przywództwie”.

więcej o VIIl Konferencję Trenersko - Coachingową PROFECTUS “Szkolenia i Coaching - w poszukiwaniu prawdy o własnym przywództwie”

Konferencja IDMiKS - Wiedza Komunikacja Działanie - 17-18.10.2019

03.05.2019
Od ponad dwudziestu lat istnienia naszego Instytutu towarzyszymy fascynującym, niezwykle dynamicznym zmianom w mediach. Zadajemy pytania, poszukujemy odpowiedzi, komentujemy i spieramy się, wprowadzamy studentów w skomplikowane procesy komunikowania. Chcemy, aby nasze konferencje dokumentowały te przemiany i wskazywały kierunki rozwoju mediów w przyszłości.
więcej o Konferencja IDMiKS - Wiedza Komunikacja Działanie - 17-18.10.2019