Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

20200330

Tydzień Jakości Kształcenia 2020 – odwołanie wydarzenia

Data: 30.03.2020 - 03.04.2020
Organizator: Centrum Wsparcia Dydaktyki
Witryna internetowa: https://tjk.uj.edu.pl/
Tydzień Jakości Kształcenia 2020 – odwołanie wydarzenia

Tydzień Jakości Kształcenia 2020 – odwołanie wydarzenia 04.03.2020
W związku ze stanowiskiem Kolegium Rektorów Szkół Wyższych Krakowa, w sprawie działań mających na celu zapobieganie oraz przeciwdziałanie zakażeniom koronawirusem SARS-Co V-2 Tydzień Jakości Kształcenia zaplanowany w dniach 30.03-3.04.2020 r. zostaje przesunięty.

Tydzień Jakości Kształcenia 30 marca - 3 kwietnia 2020 r.

Ubiegłoroczna edycja Tygodnia Jakości Kształcenia zgromadziła  ponad tysiąc uczestników, którzy wzięli udział w warsztatach, seminariach, konferencjach, debatach oraz wycieczkach. Na stałe w kalendarz wydarzeń wpisały się Best UJ Presentation, Teaching Slam, Targi Pracy, Wykłady Mistrzowskie i debaty poświęcone jakości kształcenia na poszczególnych wydziałach.

W tym roku tematem przewodnim wydarzenia będzie doskonalenie kompetencji dydaktycznych kadry akademickiej, w tym zagadnienia związane z wykorzystaniem nowoczesnych metod pracy ze studentami. W związku z wprowadzeniem możliwości realizacji dydaktycznej ścieżki kariery na polskich uczelniach, kontynuowana będzie dyskusja o roli nauczyciela akademickiego, kryteriach oceny dorobku dydaktycznego i kierunkach rozwoju zawodowego.

Jak co roku każdy członek społeczności akademickiej ma możliwość wzbogacenia programu TJK poprzez zgłoszenie swojej propozycji wydarzenia. Mogą to być zagadnienia, które na co dzień nie są prezentowane podczas zajęć, pasje czy zainteresowania związane z szeroko rozumianą profesjonalizacją dydaktyki akademickiej.

Od 8 do 28 stycznia br. można będzie zgłosić swoją propozycję za pomocą formularza dostępnego tutaj