20190608

Data: 08.06.2019 - 09.06.2019
Miejsce: Wydział Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego.
Organizator: Koło Nauk Psychologicznych PRAGMA

Koło Nauk Psychologicznych PRAGMA, działające przy Instytucie Psychologii Stosowanej Uniwersytetu Jagiellońskiego, organizuje po raz VIIl Konferencję Trenersko - Coachingową PROFECTUS “Szkolenia i Coaching - w poszukiwaniu prawdy o własnym przywództwie”.

Odbędzie się ona w dniach 8-9 czerwca 2019 roku w Krakowie na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Tegoroczne spotkanie będzie dotyczyło roli przywódcy, lidera, managera. Adresowane jest zarówno do profesjonalistów z branży trenerstwa, coachingu i facylitacji jak również wszystkich pasjonatów chcących zwiększyć swoją wiedzę i kompetencje.

Konferencja to przede wszystkim 2 dni podczas których:

• Inspirujące wykłady prowadzone przez doświadczonych Prelegentów
  • 4 - godzinne warsztaty skupiające się na praktycznym ćwiczeniu zdobytych umiejętności
  • Networking będący świetną okazją do poszerzenia swojej grupy kontaktów, które mogą się okazać bardzo przydatne na rynku pracy,
  • Panel dyskusyjny podczas którego przyjrzymy się różnym aspektom przywództwa
  • After Hours - Meet and talk - świetna okazja do rozmowy z profesjonalistami w luźniejszej atmosferze oraz nawiązania relacji

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym harmonogramem wydarzenia

oraz do zapisów!

Targi Pracy na UJ

Tej zimy celUJ w karierę!
Zapraszamy wszystkich studentów i absolwentów UJ na Targi Pracy!
„Szukasz pracy, praktyk?
Nie wiesz, gdzie rozpocząć swoją karierę zawodową?
Przyjdź i porozmawiaj z przedstawicielami korporacji, przedsiębiorstw, instytucji oraz rekruterami. Bezpośrednie spotkanie z pracodawcami to doskonała okazja na poznanie Twojej przyszłej firmy.
więcej o Targi Pracy na UJ

X Ogólnopolska Studencko-Doktorancka Konferencja Naukowa PSYCHODEBIUTY

23.10.2019
Główną ideą powstania konferencji było umożliwienie studentom i doktorantom prezentacji własnych projektów badawczych oraz równocześnie szeroko pojęta integracja środowiska naukowego.
więcej o X Ogólnopolska Studencko-Doktorancka Konferencja Naukowa PSYCHODEBIUTY

Konferencja naukowa 'The Many Faces of Personality Disorder’

10.10.2019
21 października 2019 w Instytucie Psychologii Stosowanej UJ odbędzie się międzynarodowa konferencja naukowa 'The Many Faces of Personality Disorder’, poświęcona tematyce zaburzeń osobowości.
więcej o Konferencja naukowa 'The Many Faces of Personality Disorder’

11.06.2019
The 2019 Seventh Annual Humanistic Management Conference will take place on October 10. and 11. 2019 in Krakow, Poland organized and sponsored by the Institute of Culture of Jagiellonian University in Krakow, Cracow University of Economics, Silesian University of Technology and the Weltethos Institute.
więcej o 2019 ANNUAL HUMANISTIC MANAGEMENT CONFERENCE THEME: SOLIDARITY AND THE COMMON GOOD

Czwartki po obiedzie - Seminarium - poprowadzi dr hab. Piotr Plichta

04.06.2019
„Młodzi ludzie w Internecie - między czarnowidztwem a różowymi okularami. Perspektywa pedagoga” poprowadzi 6 czerwca 2019 r. dr hab. Piotr Plichta