Darmowy pakiet Microsoft Office 365 dla wszystkich studentów oraz pracowników UJ

Wszystkich studentów Uniwersytetu Jagiellońskiego zapraszamy do korzystania z dostępnych usług Office 365 Pro Plus!

O pakiecie

Pakiet Microsoft Office 365 ProPlus jest darmowy dla studentów UJ, to przede wszystkim zawsze aktualne (ze względu automatyczną aktualizację) aplikacje Word, Excel, PowerPoint, Outlook i Teams. Pozwala na pełną integrację plików umieszczonych w chmurze OneDrive (między innymi jednoczesne współedytowanie dokumentu przez paru użytkowników – tzw. koedycja), a także na łączenie się z bibliotekami dokumentów SharePoint.

Pobierz już dzisiaj

Link: https://studiuje.uj.edu.pl/studenci/mozesz-wiecej

Polecamy również
Stypendium Uniwersytetu Jagiellońskiego - zostań naszym stypendystą i dołącz do najlepszych!
Wybory delegatów do Zgromadzenia Delegatów
TJK 2020 Spotkanie informacyjno-organizacyjne
WystratUJ z Erasmus+

Targi Pracy na UJ

Tej zimy celUJ w karierę!
Zapraszamy wszystkich studentów i absolwentów UJ na Targi Pracy!
„Szukasz pracy, praktyk?
Nie wiesz, gdzie rozpocząć swoją karierę zawodową?
Przyjdź i porozmawiaj z przedstawicielami korporacji, przedsiębiorstw, instytucji oraz rekruterami. Bezpośrednie spotkanie z pracodawcami to doskonała okazja na poznanie Twojej przyszłej firmy.
więcej o Targi Pracy na UJ

X Ogólnopolska Studencko-Doktorancka Konferencja Naukowa PSYCHODEBIUTY

23.10.2019
Główną ideą powstania konferencji było umożliwienie studentom i doktorantom prezentacji własnych projektów badawczych oraz równocześnie szeroko pojęta integracja środowiska naukowego.
więcej o X Ogólnopolska Studencko-Doktorancka Konferencja Naukowa PSYCHODEBIUTY

Konferencja naukowa 'The Many Faces of Personality Disorder’

10.10.2019
21 października 2019 w Instytucie Psychologii Stosowanej UJ odbędzie się międzynarodowa konferencja naukowa 'The Many Faces of Personality Disorder’, poświęcona tematyce zaburzeń osobowości.
więcej o Konferencja naukowa 'The Many Faces of Personality Disorder’

11.06.2019
The 2019 Seventh Annual Humanistic Management Conference will take place on October 10. and 11. 2019 in Krakow, Poland organized and sponsored by the Institute of Culture of Jagiellonian University in Krakow, Cracow University of Economics, Silesian University of Technology and the Weltethos Institute.
więcej o 2019 ANNUAL HUMANISTIC MANAGEMENT CONFERENCE THEME: SOLIDARITY AND THE COMMON GOOD

Czwartki po obiedzie - Seminarium - poprowadzi dr hab. Piotr Plichta

04.06.2019
„Młodzi ludzie w Internecie - między czarnowidztwem a różowymi okularami. Perspektywa pedagoga” poprowadzi 6 czerwca 2019 r. dr hab. Piotr Plichta