20200113

Organizator: Biuro Doskonalenia Kompetencji, Centrum Wsparcia Dydaktyki UJ
Witryna internetowa: https://jakosc.uj.edu.pl/
Ocena Zajęć Dydaktycznych

Zachęcamy wszystkich studentów, doktorantów i słuchaczy studiów podyplomowych do udziału w badaniu. Dzięki informacjom płynącym z ankiet, w szczególności opiniom na temat mocnych i słabych stron prowadzonych zajęć, wykładowcy mogą doskonalić swoją pracę, a władze poszczególnych jednostek decydować o modyfikacjach programów studiów. Zimowa edycja akcji trwa do 24 lutego 2020 r.

Oceny uczestników zajęć stanowią istotny element analizy własnej pracy nauczycieli akademickich oraz ich okresowej oceny, służą monitorowaniu jakości prowadzonych na uczelni zajęć dydaktycznych i analizie oferty dydaktycznej jednostek. Wyniki badania dostępne są po zakończeniu każdej edycji OZD dla prowadzących zajęcia, a także dla pełnomocników dziekanów ds. (ewaluacji) jakości kształcenia oraz władz jednostek. Najwyżej ocenieni pracownicy wskazywani są przez przełożonych do nagrody za wysoką jakość pracy dydaktycznej. Lista nagrodzonych w poprzednim roku akademickim znajduje się na stronie: jakosc.uj.edu.pl/wyroznienia-dyd.

Badanie OZD jest realizowane za pośrednictwem indywidualnego konta USOSweb (www.usosweb.uj.edu.pl), na którym widnieje lista ankiet dostępnych dla danego studenta/doktoranta/słuchacza.

Ankiety dostępne są także w aplikacji Mobilny USOS UJ, którą można pobrać za pośrednictwem Google Play i App Store.

Udział w akcji daje gwarancję pełnej anonimowości, mimo że wypełnienie kwestionariusza wymaga zalogowania na konto uniwersyteckie.

Targi Pracy na UJ

Tej zimy celUJ w karierę!
Zapraszamy wszystkich studentów i absolwentów UJ na Targi Pracy!
„Szukasz pracy, praktyk?
Nie wiesz, gdzie rozpocząć swoją karierę zawodową?
Przyjdź i porozmawiaj z przedstawicielami korporacji, przedsiębiorstw, instytucji oraz rekruterami. Bezpośrednie spotkanie z pracodawcami to doskonała okazja na poznanie Twojej przyszłej firmy.
więcej o Targi Pracy na UJ

X Ogólnopolska Studencko-Doktorancka Konferencja Naukowa PSYCHODEBIUTY

23.10.2019
Główną ideą powstania konferencji było umożliwienie studentom i doktorantom prezentacji własnych projektów badawczych oraz równocześnie szeroko pojęta integracja środowiska naukowego.
więcej o X Ogólnopolska Studencko-Doktorancka Konferencja Naukowa PSYCHODEBIUTY

Konferencja naukowa 'The Many Faces of Personality Disorder’

10.10.2019
21 października 2019 w Instytucie Psychologii Stosowanej UJ odbędzie się międzynarodowa konferencja naukowa 'The Many Faces of Personality Disorder’, poświęcona tematyce zaburzeń osobowości.
więcej o Konferencja naukowa 'The Many Faces of Personality Disorder’

11.06.2019
The 2019 Seventh Annual Humanistic Management Conference will take place on October 10. and 11. 2019 in Krakow, Poland organized and sponsored by the Institute of Culture of Jagiellonian University in Krakow, Cracow University of Economics, Silesian University of Technology and the Weltethos Institute.
więcej o 2019 ANNUAL HUMANISTIC MANAGEMENT CONFERENCE THEME: SOLIDARITY AND THE COMMON GOOD

Czwartki po obiedzie - Seminarium - poprowadzi dr hab. Piotr Plichta

04.06.2019
„Młodzi ludzie w Internecie - między czarnowidztwem a różowymi okularami. Perspektywa pedagoga” poprowadzi 6 czerwca 2019 r. dr hab. Piotr Plichta