marzec 2021

Kontakt: promocja@uj.edu.pl
Witryna internetowa wydarzenia: https://dzien-otwarty.uj.edu.pl/
Wirtualne Dni Otwarte Uniwersytetu Jagiellońskiego

Uniwersytet Jagielloński po raz kolejny zaprasza maturzystów oraz kandydatów na studia na Wirtualne Dni Otwarte. Tegoroczne wydarzenie odbędzie się online na specjalnej platformie i potrwa przez dwa dni w godzinach od 12:00 do 18:00.

Zapraszamy na

WIRTUALNE DNI OTWARTE UJ,

które odbędą się w dniach 25 - 26 marca 2021 r. w godz. 12.00 - 18.00

To już nasza tradycja, że w marcu spotykamy się na Dniach Otwartych UJ – tym razem tylko online, ale za to przez DWA DNI!! Czekają na Was przedstawiciele wydziałów, organizacji studenckich, Samorządu Studentów oraz Działu Rekrutacji na Studia. Do Waszej dyspozycji, na czatach i na indywidualnych spotkaniach, będzie dostępnych ponad 100 reprezentantów naszej Uczelni. Odpowiemy na Wasze wszystkie pytania i postaramy się rozwiać wszelkie wątpliwości dotyczące rekrutacji, wyboru kierunku czy miejsca studiów. Na spotkaniu live „Studia bez tajemnic” porozmawiamy o tegorocznej rekrutacji, przedstawimy możliwości jakie daje UJ, opowiemy o stypendiach, akademikach, stażach i współpracy z biznesem. Przygotowaliśmy dla Was atrakcyjny program: ponad 30 prezentacji, prawie 50 wykładów i aż 100 filmów!!

Nie może Was zabraknąć na tym Wydarzeniu!

Zapraszamy!

Pracownicy i Studenci Uniwersytetu Jagiellońskiego!

W dniu 25 marca (czwartek) o godz. 9.00 pojawi się w tym miejscu link do specjalnie przygotowanej platformy, na której odbędą się Wirtualne Dni Otwarte UJ oraz tutorial, wyjaśniający jak z niej korzystać.