Targi Edukacyjne - 9-10 września

11.09.2015
Już po raz kolejny zapraszamy wszystkich maturzystów na cykl spotkań w ramach Salonu Maturzystów Perspektywy 2015 , który odbędzie się w 16 ośrodkach akademickich naszego kraju. Podczas tej największej w Polsce edukacyjnej kampanii informacyjnej przedstawiciele Uniwersytetu Jagiellońskiego zaprezentują ofertę edukacyjną uczelni i odpowiedzą na pytania kandydatów. Obecni na targach pracownicy Działu Rekrutacji na Studia UJ oraz Działu Promocji i Informacji UJ będą udzielać informacji o zasadach kwalifikacji na studia, limitach przyjęć, harmonogramie rekrutacji, sposobie rejestracji na studia, przywilejach oferowanych olimpijczykom i konkursowiczom, a także o systemach stypendialnych, przyznawaniu akademików i życiu studenckim w Uniwersytecie Jagiellońskim.
więcej o Targi Edukacyjne - 9-10 września

08.11.2015
Gość specjalny: Levi R. Bryant. Konferencji towarzyszyć będą warsztaty dla studentów i doktorantów prowadzone przez Leviego R. Bryanta.
więcej o Multidyscyplinarna konferencja naukowa "Teoria kultury wobec realizmu spekulatywnego" - 6-7 listopada 2015

Konferencja IATEFL - 18-20.09.2015

20.09.2015
24. Międzynarodowa Konferencja Stowarzyszenia Nauczycieli Języka Angielskiego IATEFL Poland (International Association of Teachers of English as a Foreign Language in Poland). Rozpocznij nowy rok z nową energią! Niezwykła okazja by zobaczyć skuteczne lekcje „na żywo", posłuchać wykładów w języku angielskim, wymienić doświadczenia z autorami podręczników prosto z Anglii, podpatrzyć praktyczny warsztat doświadczonych metodyków, a przede wszystkim zebrać nowe pomysły na własne, ciekawe zajęcia. W tym roku po raz pierwszy PreConference Event oraz quiz "The Weakest Link".
więcej o Konferencja IATEFL - 18-20.09.2015

10.06.2015
Rektor Uniwersytetu Jagiellońskiego prof. dr hab. med. Wojciech Nowak oraz Prezes Towarzystwa Przyjaciół Chorych Hospicjum im. św. Łazarza dr Jolanta Stokłosa zapraszają na Konferencję OPIEKA PALIATYWNA I HOSPICYJNA - medycyna, humanizm, wolontariat. Głównym celem konferencji jest przekazanie jej uczestnikom wiedzy na temat czym jest medycyna paliatywna i jak ważną rolę odgrywa w opiece nad chorymi terminalnymi.
więcej o Konferencja "Opieka Paliatywna i Hospicyjna - medycyna, humanizm, wolontariat" - 9 czerwca 2015

01.06.2015
Instytut Etnologii i Antropologii Kulturowej Instytut Kultury we współpracy z Instytutem Europeistyki UJ oraz Facultatea de Limbi şi Literaturi Străine Uniwersytetu w Bukareszcie i Instytutem Kultury Rumuńskiej w Warszawie zaprasza na Międzynarodową Konferencję Naukową NIEWYGODNE DZIEDZICTWO KULTUROWE? DZIEDZICTWO KULTUROWE MNIEJSZOŚCI NARODOWYCH, ETNICZNYCH I RELIGIJNYCH W PRZESTRZENI PUBLICZNEJ - MITY, IDEOLOGIE, DE(RE)KONSTRUKCJE
więcej o Międzynarodowa Konferencja Naukowa - NIEWYGODNE DZIEDZICTWO KULTUROWE? 27-29 maja 2015