Wielkia Inauguracja III Festiwal Kultury i Mediów Polikultura - 22-31 maja 2015

07.09.2015
Ostatnie 8 miesięcy to dla studentów pierwszego roku zarządzania kulturą i mediami w Instytucie Kultury, na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej UJ, czas praktycznej nauki, ogromnych emocji oraz wytężonej pracy związanej z organizacją wydarzeń w ramach przedmiotu "Projekt kulturalny".
więcej o Wielkia Inauguracja III Festiwal Kultury i Mediów Polikultura - 22-31 maja 2015

Zaproszenie na wykład prof. Hugh Willmotta - 28 maja 2015

02.06.2015
Profesor Hugh Willmott jest profesorem nauk o zarządzaniu i organizacji, współtwórcą nurtu krytycznego zarządzania. Jest jednym z najczęściej cytowanych autorów w naukach o zarządzaniu. Wykład pt. „Critical Management Study: Methods of Qualitative Research and Contemporary University" odbędzie się 28 maja 2015 r. (czwartek) o godz. 16.00 w sali im. Michala du Valla (nr 0.102)
więcej o Zaproszenie na wykład prof. Hugh Willmotta - 28 maja 2015

07.09.2015
Celem konferencji jest dyskusja stanowisk oraz rozwiązań dotyczących projektowania i stymulowania przemian w moralności, obyczajach i zwyczajach społeczeństw. Panel dyskusyjny będzie obejmował wystąpienia wprowadzające w języku angielskim, sesje posterowe oraz dyskusję w języku polskim lub angielskim.
więcej o IV konferencja naukowa z cyklu Projektowanie ideału, pt. Kształtowanie moralności, zwyczajów i obyczajów – teoria i praktyka - 27 maja 2015

Międzynarodowa Konferencja „Media publiczne i ich finansowanie" - 7 maja 2015

08.05.2015
Współczesny świat potrzebuje mediów publicznych, suwerennych wobec wymogów komercyjnych. Tematyka Konferencji dotyczyć będzie mediów publicznych w USA, mediów publicznych w Europie, mediów publicznych w Polsce i ich finansowaniu, mediów publicznych na Ukrainie, wyników badań związanych z płaceniem abonamentu RTV oraz świata bez mediów publicznych
więcej o Międzynarodowa Konferencja „Media publiczne i ich finansowanie" - 7 maja 2015

I spotkanie z ekspertem KNMS UJ - 17.04.2015

17.04.2015
Koło Naukowe Menagerów Sportu oraz Katedra Zarządzania w Turystyce serdecznie zapraszają (nie tylko fanów piłki ręcznej!) na spotkanie z Panem Bogdanem Wentą, wieloletnim reprezentantem Polski, jednym z najbardziej szanowanych i cenionych trenerów w światowym środowisku piłki ręcznej.
więcej o I spotkanie z ekspertem KNMS UJ - 17.04.2015