29.10.2014
W piątek 3 października w Auli Collegium Novum UJ odbyło się spotkanie Marka Niedźwieckiego z radiowej Trójki ze studentami Wydziału Dziennikarstwa Uniwersytetu Jagiellońskiego. Spotkanie było otwarte dla wszystkich zainteresowanych.
więcej o Radiowa Trójka nadaje z UJ - Młodzi dziennikarze poznają mistrza radiowego kunsztu

Wykład prof. Kathi Inman Berens - 3. października 2014

29.10.2014
Instytut Kultury UJ, Instytut Sztuk Audiowizualnych UJ, Wydział Zarządzania i Komunikacji Społecznej zapraszają na wykład prof. Kathi Inman Berens (Annenberg School of Communication, University of Southern California)
więcej o Wykład prof. Kathi Inman Berens - 3. października 2014

Wykład Pana Krzysztofa Kwiatkowskiego, Prezesa NIK - 2 października 2014

29.10.2014
Mam zaszczyt zaprosić na wykład Pana Krzysztofa Kwiatkowskiego, Prezesa NIK, na temat „Rola Najwyższej Izby Kontroli w usprawnianiu funkcjonowania państwa", inaugurujący rok akademicki 2014/2015 na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej UJ.
więcej o Wykład Pana Krzysztofa Kwiatkowskiego, Prezesa NIK - 2 października 2014

16.02.2015
"Współpraca dla rozwoju" to VII Międzynarodowa Konferencja Naukowa, której celem jest jest integracja środowiska naukowego badającego społeczne, ekonomiczne i przestrzenne aspekty zarządzania jednostkami terytorialnymi, w warunkach współzarządzania i uczestnictwa w nim podmiotów z sektorów: publicznego, gospodarczego i społecznego.
więcej o VII Międzynarodowa Konferencja Naukowa - Współpraca dla rozwoju - 27-28 listopada 2014

5th AHFE International Conference 2014

29.10.2014
The conference objective is to provide an international forum for the dissemination and exchange of scientific information on theoretical, generic, and applied areas of ergonomics, including, physical ergonomics, cognitive ergonomics, social and occupational ergonomics, cross- cultural aspects of decision making, ergonomics modeling and usability evaluation, human digital modeling, healthcare and special populations, safety management and human factors, and human side of service engineering.
więcej o 5th AHFE International Conference 2014