20.02.2020
Ocena Zajęć Dydaktycznych
calendar Ocena Zajęć Dydaktycznych

13.01.2020 - 24.02.2020

Zachęcamy wszystkich studentów, doktorantów i słuchaczy studiów podyplomowych do udziału w badaniu. Dzięki informacjom płynącym z ankiet, w szczególności opiniom na temat mocnych i słabych stron prowadzonych zajęć, wykładowcy mogą doskonalić swoją pracę, a władze poszczególnych jednostek decydować o modyfikacjach programów studiów. Zimowa edycja akcji trwa do 24 lutego 2020 r.
więcej o Ocena Zajęć Dydaktycznych
Wkrótce
Międzynarodowa Konferencja Naukowa E-MANAGEMENT
calendar Międzynarodowa Konferencja Naukowa E-MANAGEMENT

Managing Organizations in a Digital Age
Konferencja z okazji Jubileuszu 45-lecia pracy naukowej Prof. dr hab. Małgorzaty Bednarczyk oraz 20-lecia Instytutu Przedsiębiorczości UJ
więcej o Międzynarodowa Konferencja Naukowa E-MANAGEMENT
Dzień Otwarty Uniwersytetu Jagiellońskiego 2020
calendar Dzień Otwarty Uniwersytetu Jagiellońskiego 2020

20.03.2020

Jak co roku w okresie wiosennym Uniwersytet Jagielloński organizuje Dzień Otwarty - wydarzenie skierowane do uczniów szkół średnich. W programie tegorocznej edycji wydarzenia tradycyjnie znajdą się wykłady otwarte, prezentacje wydziałów, konsultacje z przedstawicielami kierunków.
więcej o Dzień Otwarty Uniwersytetu Jagiellońskiego 2020
Tydzień Jakości Kształcenia 2020
calendar Tydzień Jakości Kształcenia 2020

30.03.2020 - 03.04.2020

Już wkrótce, po raz kolejny na Uniwersytecie Jagiellońskim, odbędzie się Tydzień Jakości Kształcenia. Zachęcamy do zgłaszania wydarzeń, które uzupełnią program ósmej edycji. W tym roku wydarzenie zaplanowano na przełomie marca i kwietnia.
więcej o Tydzień Jakości Kształcenia 2020
Współpraca, dialog, profesjonalizm w edukacji: wyzwania
calendar Współpraca, dialog, profesjonalizm w edukacji: wyzwania

02.04.2020 - 03.04.2020

Zapraszamy do udziału w czwartej konferencji „Współpraca, dialog, profesjonalizm w edukacji: wyzwania” organizowanej w Krakowie w dniach 2-3 kwietnia 2020 roku przez Instytut Spraw Publicznych i Centrum Studiów nad Przywództwem Edukacyjnym, Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej, Uniwersytetu Jagiellońskiego.
Tegoroczna konferencja będzie miała nowatorską formułę. Kolejne sesje tematyczne odbędą się w różnych przestrzeniach publicznych w Krakowie. Po krótkim wprowadzeniu będziemy rozmawiać na temat możliwości rozwiązań wzmacniających dobrostan człowieka w kontekście instytucji edukacyjnych. Każda sesja kończyć się będzie uzgodnieniem stanowiska w danej sprawie.
więcej o Współpraca, dialog, profesjonalizm w edukacji: wyzwania
VII Ogólnopolską Konferencję Naukową „Młodzi o Sporcie”
calendar VII Ogólnopolską Konferencję Naukową „Młodzi o Sporcie”

20.04.2020

Koło Naukowe Managerów Sportu UJ ma zaszczyt już po raz siódmy zaprosić Państwa na konferencję poświęconą zagadnieniom zarządzania w sporcie. Konferencja jest adresowana do wszystkich pasjonatów szeroko rozumianej branży sportowej. Motywem przewodnim tegorocznej konferencji są innowacje na rynku sportowym.
więcej o VII Ogólnopolską Konferencję Naukową „Młodzi o Sporcie”
XI Ogólnopolska Konferencja Naukowa TwNS
calendar XI Ogólnopolska Konferencja Naukowa TwNS

13.05.2020 - 14.05.2020

Kontynuacja problematyki cyklu dotychczasowych 10 konferencji dotyczących zagadnień funkcjonowania rynku turystycznego
więcej o XI Ogólnopolska Konferencja Naukowa TwNS

5th AHFE International Conference 2014

29.10.2014
The conference objective is to provide an international forum for the dissemination and exchange of scientific information on theoretical, generic, and applied areas of ergonomics, including, physical ergonomics, cognitive ergonomics, social and occupational ergonomics, cross- cultural aspects of decision making, ergonomics modeling and usability evaluation, human digital modeling, healthcare and special populations, safety management and human factors, and human side of service engineering.
więcej o 5th AHFE International Conference 2014

29.10.2014
członka Centralnej Komisji do Spraw Stopni i Tytułów, sekcja Nauk Humanistycznych i Społecznych: "Parametryzacja jednostek naukowych - jak jest i co można (należy) zmienić" w dniu 05.02.2014 r. o godz.12.45 w sali im. Michała du Valla (nr 0.102 na parterze) w budynku WZiKS przy ul. Prof. Stanisława Łojasiewicza 4,
więcej o Wystąpienie prof. dra hab. Jerzego Brzezińskiego: "Parametryzacja jednostek naukowych - jak jest i co można (należy) zmienić"

Jubileusz 650-lecia Uniwersytetu Jagiellońskiego

03.12.2014
Uniwersytet Jagielloński kończy oficjalne obchody Jubileuszu 650-lecia założenia Zapraszamy do relacji filmowej, stanowiącej podsumowanie najważniejszych wydarzeń, które miały miejsce w maju br., istotnych dla całej społeczności związanej z Uniwersytetem Jagiellońskim.
więcej o Jubileusz 650-lecia Uniwersytetu Jagiellońskiego

ISKO 2014

XIII Międzynarodową Konferencję (ISKO 2014) Kraków, Polska,
19-22 maja 2014.
Organizacja wiedzy w XXI wieku: od historycznych wzorców ku przyszłości.

Takie konferencje są organizowane przez ISKO co dwa lata w różnych krajach na świecie. Polska jest organizatorem takiej konferencji po raz pierwszy. Przewidujemy, że w tej konferencji weźmie udział 120-150 wybitnych przedstawicieli nauki z różnych krajów, przede wszystkim z Europy, Ameryki Północnej, Środkowej i Południowej, Azji, Afryki, w tym m.in. Japonii, Indii, Singapuru.
więcej o ISKO 2014