13.11.2019
X Ogólnopolska Studencko-Doktorancka Konferencja Naukowa PSYCHODEBIUTY
Calendar X Ogólnopolska Studencko-Doktorancka Konferencja Naukowa PSYCHODEBIUTY

13.12.2019 - 14.12.2019

Główną ideą powstania konferencji było umożliwienie studentom i doktorantom prezentacji własnych projektów badawczych oraz równocześnie szeroko pojęta integracja środowiska naukowego.
więcej o X Ogólnopolska Studencko-Doktorancka Konferencja Naukowa PSYCHODEBIUTY
XI Ogólnopolska Konferencja Naukowa TwNS
Calendar XI Ogólnopolska Konferencja Naukowa TwNS

13.05.2020 - 14.05.2020

Kontynuacja problematyki cyklu dotychczasowych 10 konferencji dotyczących zagadnień funkcjonowania rynku turystycznego
więcej o XI Ogólnopolska Konferencja Naukowa TwNS

23.11.2018
Już po raz 12. studenci dziennikarstwa wskazali dziennikarzy i ludzi mediów wyróżniających się w polskim środowisku medialnym. "MediaTory" - studenckie nagrody dziennikarskie, zostaną wręczone podczas uroczystej gali finałowej w Auditorium Maximum Uniwersytetu Jagiellońskiego.
więcej o Gala finałowa plebiscytu "MediaTory" - 1 grudnia 2018. Przypominamy, że MEDIATORY narodziły się w Instytucie Dziennikarstwa WZiKS UJ

Psychologiczne mechanizmy sukcesu – spotkanie z Adamem Kszczotem
19 listopada 2018

Psychologiczne mechanizmy sukcesu – spotkanie z Adamem Kszczotem

- halowym mistrzem świata,
- 2 krotnym wicemistrzem świata,
- 3 krotnym mistrzem Europy w biegu na 800 m

Instytut Psychologii Stosowanej przy współpracy z Sekcją Psychologii Sportu KNP PRAGMA oraz Kołem Naukowym Managerów Sportu UJ zaprasza wszystkich zainteresowanych na spotkanie z lekkoatletycznym Mistrzem Adamem Kszczotem.

Spotkanie odbędzie się 19.11 (poniedziałek) o godzinie 16:30
w budynku WZiKS przy ulicy Łojasiewicza 4. Sala 0.103.
więcej o Psychologiczne mechanizmy sukcesu – spotkanie z Adamem Kszczotem
19 listopada 2018

06.11.2018
We are going to discuss directions of cultural and technological development of Western societies. In this context, we intend to identify the main challenges of and opportunities for education. We invite scientists and educators, who can share their research and experience of changes in education. Speakers can justify forecasts in empirical knowledge or design solutions according to some normative assumptions. Lectures or poster presentations can report the state of theoretical or empirical research, formulate hypotheses or research questions.
więcej o 8th International Scientific Conference on Idealized Design Challenges and Opportunities in Education of the XXIst Century

Wiedza, komunikacja, działanie - 25-26.10.2018

24.10.2018
2 dekady istnienia Instytutu Dziennikarstwa, Mediów i Komunikacji Społecznej UJ to okres fascynujących i dynamicznych zmian w mediach i komunikowaniu. Jego pracownicy towarzyszyli im, zadając pytania, poszukując odpowiedzi, komentując i spierając się, wprowadzając studentów w skomplikowane procesy komunikowania. Jubileuszowa konferencja ma dokumentować te przemiany i wskazywać kierunki rozwoju mediów w przyszłości.
więcej o Wiedza, komunikacja, działanie - 25-26.10.2018

Startuje kolejna - IV edycja Akademii Umiejętności Maspex - 29.10.2018

18.10.2018
Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji Akademii Umiejętności Maspex w Instytucie Ekonomii, Finansów i Zarządzania