Отображение сетевого контента Отображение сетевого контента

Studentka WZKiS wicemistrzynią Europy Karate Kyokushin (WKB)

Julia Kędzierska, studiująca na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej UJ zarządzanie w sporcie i turystyce, zdobyła srebrny medal podczas rozegranych w Leżajsku 4. Mistrzostw Europy Karate Kyokushin organizacji WKB - World Kyokushin Budokai. W zawodach wzięło udział ponad 500 zawodników i zawodniczek z 15 krajów, w tym bardzo mocne ekipy z Ukrainy, Białorusi, Hiszpanii i Łotwy.
Читать еще o Studentka WZKiS wicemistrzynią Europy Karate Kyokushin (WKB)

Zgodnie z zarządzenie nr 135 Rektora UJ z dnia 6 grudnia 2021 roku od dnia 20 grudnia 2021 roku do dnia 9 stycznia 2022 roku kształcenie na Uniwersytecie Jagiellońskim będzie prowadzone w formie kształcenia zdalnego z wyjątkiem zajęć dla słuchaczy studiów podyplomowych Psychologii Transportu w dniach 8 i 9 stycznia 2022, które odbędą się w siedzibie Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej.
Читать еще o Organizacji kształcenia w okresie od dnia 20 grudnia 2021 roku do dnia 9 stycznia 2022 roku

w sprawie: zasad realizacji zajęć dydaktycznych w semestrze zimowym r.a. 2021/2022
Читать еще o Komunikat Dziekana Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej z dnia 20 września 2021 r.

Organizacja kształcenia w semestrze zimowym roku akademickiego 2021/2022

Читать еще o Organizacja kształcenia w semestrze zimowym roku akademickiego 2021/2022

17 czerwca 2021 r. na gali IX edycji Laudacji Studenckich ogłoszono nazwiska laureatów nagród studenckich - nagród przyznawanych przez studentów UJ pracownikom dydaktycznym i administracyjnym naszej uczelni, którzy szczególnie przyczynili się w rozwój uniwersytetu i wspierali młode pokolenie społeczności akademickiej.
Читать еще o Nagrodę "Pomocna dłoń" odebrała w tym roku mgr Joanna Klinger-Krizar z Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej.

Komisja ds. Etyki Badań Naukowych Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej UJ jest podmiotem doradczym i opiniującym.
Читать еще o Komisja ds. Etyki Badań Naukowych Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej UJ

Certyfikat Jakości Kształcenia

Читать еще o Certyfikat Jakości Kształcenia