Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

AKTUALNOŚCI

Dla Studentów

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

AKTUALNOŚCI DLA STUDENTÓW

Przestań czekać, zacznij działać! - startuje 6. edycja konkursu Papaya Young Directors

15.01.2019
Rozpoczęła się szósta edycja konkursu Papaya Young Directors! To jedyna taka inicjatywa w Europie, która umożliwia młodym twórcom start w branży filmowej i reklamowej.

więcej o Przestań czekać, zacznij działać! - startuje 6. edycja konkursu Papaya Young Directors

Dzień Otwarty 2019

14.01.2019
Jak co roku w okresie wiosennym, Uniwersytet Jagielloński organizuje Dzień Otwarty - wydarzenie skierowane do uczniów szkół średnich. W programie tegorocznej edycji wydarzenia znajdą się wykłady otwarte, prezentacje wydziałów, konsultacje z przedstawicielami kierunków.

więcej o Dzień Otwarty 2019

REKRUTACJA NA WYJAZDY W ROKU AKADEMICKIM 2019/2020

03.01.2019
Szanowni Państwo,
Trwa rekrutacja na rok akademicki 2019/2020 na wyjazdy stypendialne do uczelni Unii Europejskiej w ramach programu Erasmu+, z którymi Wasze Jednostki mają podpisane umowy bilateralne.


więcej o REKRUTACJA NA WYJAZDY W ROKU AKADEMICKIM 2019/2020

OGÓLNOPOLSKI KONKURS „ZARZĄDZANIE INFORMACJĄ"

10.12.2018
Ogólnopolski konkurs „Zarządzanie informacją", przeznaczony
DLA UCZNIÓW OSTATNIEJ I PRZEDOSTATNIEJ KLASY LICEÓW OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH I TECHNIKÓW,
ma na celu zapoznanie przyszłych kandydatów na studia wyższe z problematyką zarządzania informacją.

Nagrodami są indeksy na studia stacjonarne pierwszego stopnia na kierunku „Zarządzanie informacją", prowadzone przez Instytut Informacji Naukowej i Bibliotekoznawstwa Uniwersytetu Jagiellońskiego.
więcej o OGÓLNOPOLSKI KONKURS „ZARZĄDZANIE INFORMACJĄ"

Zarządzanie informacją w organizacji: metodologia, narzędzia, praktyka - V Ogólnopolska Studencko-Doktorancka Konferencja Naukowa

10.12.2018
Koło Naukowe Studentów Instytutu Informacji Naukowej i Bibliotekoznawstwa Uniwersytetu Jagiellońskiego zaprasza na V Ogólnopolską Studencko-Doktorancką Konferencją Naukową "Zarządzanie informacją w organizacji: metodologia, narzędzia, praktyka". W głównym obszarze naszych zainteresowań znajduje się w tym roku zagadnienie zarządzania informacją w organizacjach społeczeństwa wiedzy.
więcej o Zarządzanie informacją w organizacji: metodologia, narzędzia, praktyka - V Ogólnopolska Studencko-Doktorancka Konferencja Naukowa

Biuro Karier UJ zaprasza na Targi Pracy - 06.12.2018

26.11.2018
Szukasz pracy? A może dopiero zastanawiasz się nad wyborem swojej ścieżki zawodowej? Biuro Karier UJ zaprasza na Targi Pracy. Ponad 30 firm i instytucji w jednym miejscu i czasie!
więcej o Biuro Karier UJ zaprasza na Targi Pracy - 06.12.2018

Gala finałowa plebiscytu "MediaTory" - 1 grudnia 2018. Przypominamy, że MEDIATORY narodziły się w Instytucie Dziennikarstwa WZiKS UJ

23.11.2018
Już po raz 12. studenci dziennikarstwa wskazali dziennikarzy i ludzi mediów wyróżniających się w polskim środowisku medialnym. "MediaTory" - studenckie nagrody dziennikarskie, zostaną wręczone podczas uroczystej gali finałowej w Auditorium Maximum Uniwersytetu Jagiellońskiego.
więcej o Gala finałowa plebiscytu "MediaTory" - 1 grudnia 2018. Przypominamy, że MEDIATORY narodziły się w Instytucie Dziennikarstwa WZiKS UJ

Wydział Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego jest na drugim miejscu wśród najlepszych wydziałów ekonomicznych w Polsce.

08.11.2018
Wydział Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego, Wydział Zarządzania i Komunikacji Społecznej UJ (WZiKS UJ) i Wydział Nauk Stosowanych Akademii WSB - to krajowa czołówka jednostek kształcących na kierunkach ekonomicznych. Już po raz 3. "Rzeczpospolita" wskazała wydziały, które dbają o wysoką jakość kształcenia i najlepiej przygotowują swoich absolwentów do potrzeb zmieniającego się rynku pracy.
więcej o Wydział Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego jest na drugim miejscu wśród najlepszych wydziałów ekonomicznych w Polsce.

Seminarium Inauguracyjne: Design Thinking – Jak twórczo wykorzystać wyniki badań marketingowych do rozwoju biznesu?

18.10.2018
Zapraszamy na cykl sześciu spotkań w ramach Seminariów Praktyka Nauce. Nauka Praktyce do Instytutu Ekonomii, Finansów i Zarządzania UJ.
więcej o Seminarium Inauguracyjne: Design Thinking – Jak twórczo wykorzystać wyniki badań marketingowych do rozwoju biznesu?

I miejsce w konkursie im. Profesora Michała Kuleszy na najlepszą pracę magisterską

29.05.2018
Szanowni Państwo, z radością informujemy, że praca magisterska Pani Sary Jagiełło, absolwentki ISP, pt. "Rola sekretarza jako menadżera w gminie" otrzymała pierwszą nagrodę w XV edycji Konkursu im. Profesora Michała Kuleszy na najlepszą rozprawę doktorską oraz pracę magisterską, dotyczącą ustroju i działalności samorządu terytorialnego, organizowanego przez Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o. i Redakcję „Samorządu Terytorialnego”. Promotorem pracy była Pani prof. dr hab. Grażyna Pawelska-Skrzypek.
więcej o I miejsce w konkursie im. Profesora Michała Kuleszy na najlepszą pracę magisterską

Praktyka nauce. Nauka praktyce - czwarte seminarium 16.03.2018

13.03.2018
Zapraszamy na marcowe Seminarium z cyklu Praktyka Nauce. Nauka Praktyce poświęconego praktycznym aspektom przygotowania, realizacji i wykorzystania badań marketingowych współorganizowanego we współpracy z Zarządem Polskiego Towarzystwa Badaczy Rynku i Opinii w Warszawie.
więcej o Praktyka nauce. Nauka praktyce - czwarte seminarium 16.03.2018