18.02.2020
Ocena Zajęć Dydaktycznych
calendar Ocena Zajęć Dydaktycznych

13.01.2020 - 24.02.2020

Zachęcamy wszystkich studentów, doktorantów i słuchaczy studiów podyplomowych do udziału w badaniu. Dzięki informacjom płynącym z ankiet, w szczególności opiniom na temat mocnych i słabych stron prowadzonych zajęć, wykładowcy mogą doskonalić swoją pracę, a władze poszczególnych jednostek decydować o modyfikacjach programów studiów. Zimowa edycja akcji trwa do 24 lutego 2020 r.
więcej o Ocena Zajęć Dydaktycznych
Wkrótce
Międzynarodowa Konferencja Naukowa E-MANAGEMENT
calendar Międzynarodowa Konferencja Naukowa E-MANAGEMENT

Managing Organizations in a Digital Age
Konferencja z okazji Jubileuszu 45-lecia pracy naukowej Prof. dr hab. Małgorzaty Bednarczyk oraz 20-lecia Instytutu Przedsiębiorczości UJ
więcej o Międzynarodowa Konferencja Naukowa E-MANAGEMENT
Dzień Otwarty Uniwersytetu Jagiellońskiego 2020
calendar Dzień Otwarty Uniwersytetu Jagiellońskiego 2020

20.03.2020

Jak co roku w okresie wiosennym Uniwersytet Jagielloński organizuje Dzień Otwarty - wydarzenie skierowane do uczniów szkół średnich. W programie tegorocznej edycji wydarzenia tradycyjnie znajdą się wykłady otwarte, prezentacje wydziałów, konsultacje z przedstawicielami kierunków.
więcej o Dzień Otwarty Uniwersytetu Jagiellońskiego 2020
Tydzień Jakości Kształcenia 2020
calendar Tydzień Jakości Kształcenia 2020

30.03.2020 - 03.04.2020

Już wkrótce, po raz kolejny na Uniwersytecie Jagiellońskim, odbędzie się Tydzień Jakości Kształcenia. Zachęcamy do zgłaszania wydarzeń, które uzupełnią program ósmej edycji. W tym roku wydarzenie zaplanowano na przełomie marca i kwietnia.
więcej o Tydzień Jakości Kształcenia 2020
Współpraca, dialog, profesjonalizm w edukacji: wyzwania
calendar Współpraca, dialog, profesjonalizm w edukacji: wyzwania

02.04.2020 - 03.04.2020

Zapraszamy do udziału w czwartej konferencji „Współpraca, dialog, profesjonalizm w edukacji: wyzwania” organizowanej w Krakowie w dniach 2-3 kwietnia 2020 roku przez Instytut Spraw Publicznych i Centrum Studiów nad Przywództwem Edukacyjnym, Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej, Uniwersytetu Jagiellońskiego.
Tegoroczna konferencja będzie miała nowatorską formułę. Kolejne sesje tematyczne odbędą się w różnych przestrzeniach publicznych w Krakowie. Po krótkim wprowadzeniu będziemy rozmawiać na temat możliwości rozwiązań wzmacniających dobrostan człowieka w kontekście instytucji edukacyjnych. Każda sesja kończyć się będzie uzgodnieniem stanowiska w danej sprawie.
więcej o Współpraca, dialog, profesjonalizm w edukacji: wyzwania
VII Ogólnopolską Konferencję Naukową „Młodzi o Sporcie”
calendar VII Ogólnopolską Konferencję Naukową „Młodzi o Sporcie”

20.04.2020

Koło Naukowe Managerów Sportu UJ ma zaszczyt już po raz siódmy zaprosić Państwa na konferencję poświęconą zagadnieniom zarządzania w sporcie. Konferencja jest adresowana do wszystkich pasjonatów szeroko rozumianej branży sportowej. Motywem przewodnim tegorocznej konferencji są innowacje na rynku sportowym.
więcej o VII Ogólnopolską Konferencję Naukową „Młodzi o Sporcie”
XI Ogólnopolska Konferencja Naukowa TwNS
calendar XI Ogólnopolska Konferencja Naukowa TwNS

13.05.2020 - 14.05.2020

Kontynuacja problematyki cyklu dotychczasowych 10 konferencji dotyczących zagadnień funkcjonowania rynku turystycznego
więcej o XI Ogólnopolska Konferencja Naukowa TwNS

20190411

Wiosenna edycja Targów Pracy!

Data: 11.04.2019
Czas rozpoczęcia: 10:00-15:00
Miejsce: Auditorium Maximum (sala Wystawowa A i B)
Organizator: Biuro Karier | Centrum Wsparcia Dydaktyki | Uniwersytet Jagielloński w Krakowie
Wiosenna edycja Targów Pracy!

Najbliższe Targi Pracy odbędą się 11 kwietnia 2019 r. w godzinach 10:00-15:00 w Auditorium Maximum (sala Wystawowa A i B). Tegoroczna edycja odbywa się w ramach ogólnopolskiego projektu "Gra o Karierę - Biura Karier dla Ciebie!".

Czy w ciągu 5 godzin można zdobyć pracę? Na pewno warto spróbować. Taka okazja już 11 kwietnia w Auditorium Maximum (ul. Krupnicza 33). Od 10 do 15 czekać na was będą przedstawiciele 30 firm: korporacji, urzędów, instytucji.

Niewiele jest lepszych okazji, by spotkać się bezpośrednio i porozmawiać z pracodawcami. Targi stwarzają taką możliwość. Tu poznacie szczegóły dotyczące sposobu aplikowania, etapów rekrutacji, oczekiwań i wymagań oraz szans rozwoju w danej firmie. Dlatego warto zajrzeć na Krupniczą. Możecie też przynieść CV, znajdziecie tu specjalny punkt, w którym będziecie mieli okazję skonsultowania swojego życiorysu.

Zapraszamy!”

Strona WWW: https://biurokarier.uj.edu.pl/targi-pracy/informacje