18.09.2019
Małopolska Noc Naukowców - 27 września 2019
Calendar Małopolska Noc Naukowców - 27 września 2019

więcej o Małopolska Noc Naukowców - 27 września 2019
Calendar 2019 ANNUAL HUMANISTIC MANAGEMENT CONFERENCE THEME: SOLIDARITY AND THE COMMON GOOD - October 10. and 11.

10.10.2019 - 11.10.2019

The 2019 Seventh Annual Humanistic Management Conference will take place on October 10. and 11. 2019 in Krakow, Poland organized and sponsored by the Institute of Culture of Jagiellonian University in Krakow, Cracow University of Economics, Silesian University of Technology and the Weltethos Institute.
więcej o 2019 ANNUAL HUMANISTIC MANAGEMENT CONFERENCE THEME: SOLIDARITY AND THE COMMON GOOD - October 10. and 11.
Konferencja IDMiKS - Wiedza Komunikacja Działanie - 17-18.10.2019
Calendar Konferencja IDMiKS - Wiedza Komunikacja Działanie - 17-18.10.2019

17.10.2019 - 18.10.2019

Od ponad dwudziestu lat istnienia naszego Instytutu towarzyszymy fascynującym, niezwykle dynamicznym zmianom w mediach. Zadajemy pytania, poszukujemy odpowiedzi, komentujemy i spieramy się, wprowadzamy studentów w skomplikowane procesy komunikowania. Chcemy, aby nasze konferencje dokumentowały te przemiany i wskazywały kierunki rozwoju mediów w przyszłości.
więcej o Konferencja IDMiKS - Wiedza Komunikacja Działanie - 17-18.10.2019

20190608

Data: 08.06.2019 - 09.06.2019
Miejsce: Wydział Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego.
Organizator: Koło Nauk Psychologicznych PRAGMA

Koło Nauk Psychologicznych PRAGMA, działające przy Instytucie Psychologii Stosowanej Uniwersytetu Jagiellońskiego, organizuje po raz VIIl Konferencję Trenersko - Coachingową PROFECTUS “Szkolenia i Coaching - w poszukiwaniu prawdy o własnym przywództwie”.

Odbędzie się ona w dniach 8-9 czerwca 2019 roku w Krakowie na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Tegoroczne spotkanie będzie dotyczyło roli przywódcy, lidera, managera. Adresowane jest zarówno do profesjonalistów z branży trenerstwa, coachingu i facylitacji jak również wszystkich pasjonatów chcących zwiększyć swoją wiedzę i kompetencje.

Konferencja to przede wszystkim 2 dni podczas których:

• Inspirujące wykłady prowadzone przez doświadczonych Prelegentów
  • 4 - godzinne warsztaty skupiające się na praktycznym ćwiczeniu zdobytych umiejętności
  • Networking będący świetną okazją do poszerzenia swojej grupy kontaktów, które mogą się okazać bardzo przydatne na rynku pracy,
  • Panel dyskusyjny podczas którego przyjrzymy się różnym aspektom przywództwa
  • After Hours - Meet and talk - świetna okazja do rozmowy z profesjonalistami w luźniejszej atmosferze oraz nawiązania relacji

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym harmonogramem wydarzenia

oraz do zapisów!