18.02.2020
Ocena Zajęć Dydaktycznych
calendar Ocena Zajęć Dydaktycznych

13.01.2020 - 24.02.2020

Zachęcamy wszystkich studentów, doktorantów i słuchaczy studiów podyplomowych do udziału w badaniu. Dzięki informacjom płynącym z ankiet, w szczególności opiniom na temat mocnych i słabych stron prowadzonych zajęć, wykładowcy mogą doskonalić swoją pracę, a władze poszczególnych jednostek decydować o modyfikacjach programów studiów. Zimowa edycja akcji trwa do 24 lutego 2020 r.
więcej o Ocena Zajęć Dydaktycznych
Wkrótce
Międzynarodowa Konferencja Naukowa E-MANAGEMENT
calendar Międzynarodowa Konferencja Naukowa E-MANAGEMENT

Managing Organizations in a Digital Age
Konferencja z okazji Jubileuszu 45-lecia pracy naukowej Prof. dr hab. Małgorzaty Bednarczyk oraz 20-lecia Instytutu Przedsiębiorczości UJ
więcej o Międzynarodowa Konferencja Naukowa E-MANAGEMENT
Dzień Otwarty Uniwersytetu Jagiellońskiego 2020
calendar Dzień Otwarty Uniwersytetu Jagiellońskiego 2020

20.03.2020

Jak co roku w okresie wiosennym Uniwersytet Jagielloński organizuje Dzień Otwarty - wydarzenie skierowane do uczniów szkół średnich. W programie tegorocznej edycji wydarzenia tradycyjnie znajdą się wykłady otwarte, prezentacje wydziałów, konsultacje z przedstawicielami kierunków.
więcej o Dzień Otwarty Uniwersytetu Jagiellońskiego 2020
Tydzień Jakości Kształcenia 2020
calendar Tydzień Jakości Kształcenia 2020

30.03.2020 - 03.04.2020

Już wkrótce, po raz kolejny na Uniwersytecie Jagiellońskim, odbędzie się Tydzień Jakości Kształcenia. Zachęcamy do zgłaszania wydarzeń, które uzupełnią program ósmej edycji. W tym roku wydarzenie zaplanowano na przełomie marca i kwietnia.
więcej o Tydzień Jakości Kształcenia 2020
Współpraca, dialog, profesjonalizm w edukacji: wyzwania
calendar Współpraca, dialog, profesjonalizm w edukacji: wyzwania

02.04.2020 - 03.04.2020

Zapraszamy do udziału w czwartej konferencji „Współpraca, dialog, profesjonalizm w edukacji: wyzwania” organizowanej w Krakowie w dniach 2-3 kwietnia 2020 roku przez Instytut Spraw Publicznych i Centrum Studiów nad Przywództwem Edukacyjnym, Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej, Uniwersytetu Jagiellońskiego.
Tegoroczna konferencja będzie miała nowatorską formułę. Kolejne sesje tematyczne odbędą się w różnych przestrzeniach publicznych w Krakowie. Po krótkim wprowadzeniu będziemy rozmawiać na temat możliwości rozwiązań wzmacniających dobrostan człowieka w kontekście instytucji edukacyjnych. Każda sesja kończyć się będzie uzgodnieniem stanowiska w danej sprawie.
więcej o Współpraca, dialog, profesjonalizm w edukacji: wyzwania
VII Ogólnopolską Konferencję Naukową „Młodzi o Sporcie”
calendar VII Ogólnopolską Konferencję Naukową „Młodzi o Sporcie”

20.04.2020

Koło Naukowe Managerów Sportu UJ ma zaszczyt już po raz siódmy zaprosić Państwa na konferencję poświęconą zagadnieniom zarządzania w sporcie. Konferencja jest adresowana do wszystkich pasjonatów szeroko rozumianej branży sportowej. Motywem przewodnim tegorocznej konferencji są innowacje na rynku sportowym.
więcej o VII Ogólnopolską Konferencję Naukową „Młodzi o Sporcie”
XI Ogólnopolska Konferencja Naukowa TwNS
calendar XI Ogólnopolska Konferencja Naukowa TwNS

13.05.2020 - 14.05.2020

Kontynuacja problematyki cyklu dotychczasowych 10 konferencji dotyczących zagadnień funkcjonowania rynku turystycznego
więcej o XI Ogólnopolska Konferencja Naukowa TwNS

20190608

Data: 08.06.2019 - 09.06.2019
Miejsce: Wydział Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego.
Organizator: Koło Nauk Psychologicznych PRAGMA

Koło Nauk Psychologicznych PRAGMA, działające przy Instytucie Psychologii Stosowanej Uniwersytetu Jagiellońskiego, organizuje po raz VIIl Konferencję Trenersko - Coachingową PROFECTUS “Szkolenia i Coaching - w poszukiwaniu prawdy o własnym przywództwie”.

Odbędzie się ona w dniach 8-9 czerwca 2019 roku w Krakowie na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Tegoroczne spotkanie będzie dotyczyło roli przywódcy, lidera, managera. Adresowane jest zarówno do profesjonalistów z branży trenerstwa, coachingu i facylitacji jak również wszystkich pasjonatów chcących zwiększyć swoją wiedzę i kompetencje.

Konferencja to przede wszystkim 2 dni podczas których:

• Inspirujące wykłady prowadzone przez doświadczonych Prelegentów
  • 4 - godzinne warsztaty skupiające się na praktycznym ćwiczeniu zdobytych umiejętności
  • Networking będący świetną okazją do poszerzenia swojej grupy kontaktów, które mogą się okazać bardzo przydatne na rynku pracy,
  • Panel dyskusyjny podczas którego przyjrzymy się różnym aspektom przywództwa
  • After Hours - Meet and talk - świetna okazja do rozmowy z profesjonalistami w luźniejszej atmosferze oraz nawiązania relacji

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym harmonogramem wydarzenia

oraz do zapisów!