20.02.2020
Ocena Zajęć Dydaktycznych
calendar Ocena Zajęć Dydaktycznych

13.01.2020 - 24.02.2020

Zachęcamy wszystkich studentów, doktorantów i słuchaczy studiów podyplomowych do udziału w badaniu. Dzięki informacjom płynącym z ankiet, w szczególności opiniom na temat mocnych i słabych stron prowadzonych zajęć, wykładowcy mogą doskonalić swoją pracę, a władze poszczególnych jednostek decydować o modyfikacjach programów studiów. Zimowa edycja akcji trwa do 24 lutego 2020 r.
więcej o Ocena Zajęć Dydaktycznych
Wkrótce
Międzynarodowa Konferencja Naukowa E-MANAGEMENT
calendar Międzynarodowa Konferencja Naukowa E-MANAGEMENT

Managing Organizations in a Digital Age
Konferencja z okazji Jubileuszu 45-lecia pracy naukowej Prof. dr hab. Małgorzaty Bednarczyk oraz 20-lecia Instytutu Przedsiębiorczości UJ
więcej o Międzynarodowa Konferencja Naukowa E-MANAGEMENT
Dzień Otwarty Uniwersytetu Jagiellońskiego 2020
calendar Dzień Otwarty Uniwersytetu Jagiellońskiego 2020

20.03.2020

Jak co roku w okresie wiosennym Uniwersytet Jagielloński organizuje Dzień Otwarty - wydarzenie skierowane do uczniów szkół średnich. W programie tegorocznej edycji wydarzenia tradycyjnie znajdą się wykłady otwarte, prezentacje wydziałów, konsultacje z przedstawicielami kierunków.
więcej o Dzień Otwarty Uniwersytetu Jagiellońskiego 2020
Tydzień Jakości Kształcenia 2020
calendar Tydzień Jakości Kształcenia 2020

30.03.2020 - 03.04.2020

Już wkrótce, po raz kolejny na Uniwersytecie Jagiellońskim, odbędzie się Tydzień Jakości Kształcenia. Zachęcamy do zgłaszania wydarzeń, które uzupełnią program ósmej edycji. W tym roku wydarzenie zaplanowano na przełomie marca i kwietnia.
więcej o Tydzień Jakości Kształcenia 2020
Współpraca, dialog, profesjonalizm w edukacji: wyzwania
calendar Współpraca, dialog, profesjonalizm w edukacji: wyzwania

02.04.2020 - 03.04.2020

Zapraszamy do udziału w czwartej konferencji „Współpraca, dialog, profesjonalizm w edukacji: wyzwania” organizowanej w Krakowie w dniach 2-3 kwietnia 2020 roku przez Instytut Spraw Publicznych i Centrum Studiów nad Przywództwem Edukacyjnym, Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej, Uniwersytetu Jagiellońskiego.
Tegoroczna konferencja będzie miała nowatorską formułę. Kolejne sesje tematyczne odbędą się w różnych przestrzeniach publicznych w Krakowie. Po krótkim wprowadzeniu będziemy rozmawiać na temat możliwości rozwiązań wzmacniających dobrostan człowieka w kontekście instytucji edukacyjnych. Każda sesja kończyć się będzie uzgodnieniem stanowiska w danej sprawie.
więcej o Współpraca, dialog, profesjonalizm w edukacji: wyzwania
VII Ogólnopolską Konferencję Naukową „Młodzi o Sporcie”
calendar VII Ogólnopolską Konferencję Naukową „Młodzi o Sporcie”

20.04.2020

Koło Naukowe Managerów Sportu UJ ma zaszczyt już po raz siódmy zaprosić Państwa na konferencję poświęconą zagadnieniom zarządzania w sporcie. Konferencja jest adresowana do wszystkich pasjonatów szeroko rozumianej branży sportowej. Motywem przewodnim tegorocznej konferencji są innowacje na rynku sportowym.
więcej o VII Ogólnopolską Konferencję Naukową „Młodzi o Sporcie”
XI Ogólnopolska Konferencja Naukowa TwNS
calendar XI Ogólnopolska Konferencja Naukowa TwNS

13.05.2020 - 14.05.2020

Kontynuacja problematyki cyklu dotychczasowych 10 konferencji dotyczących zagadnień funkcjonowania rynku turystycznego
więcej o XI Ogólnopolska Konferencja Naukowa TwNS

20191021

Konferencja naukowa 'The Many Faces of Personality Disorder’

Data: 21.10.2019
Miejsce: s. 310
Organizator: Interdyscyplinarna sieć badawcza 'Understanding Personality Disorders'; Institute of Applied Psychology, Jagiellonian University, Kraków
Konferencja naukowa 'The Many Faces of Personality Disorder’

21 października 2019 w Instytucie Psychologii Stosowanej UJ odbędzie się międzynarodowa konferencja naukowa 'The Many Faces of Personality Disorder’, poświęcona tematyce zaburzeń osobowości.