26.02.2020
Międzynarodowa Konferencja Naukowa E-MANAGEMENT
calendar Międzynarodowa Konferencja Naukowa E-MANAGEMENT

Managing Organizations in a Digital Age
Konferencja z okazji Jubileuszu 45-lecia pracy naukowej Prof. dr hab. Małgorzaty Bednarczyk oraz 20-lecia Instytutu Przedsiębiorczości UJ
więcej o Międzynarodowa Konferencja Naukowa E-MANAGEMENT
Dzień Otwarty Uniwersytetu Jagiellońskiego 2020
calendar Dzień Otwarty Uniwersytetu Jagiellońskiego 2020

20.03.2020

Jak co roku w okresie wiosennym Uniwersytet Jagielloński organizuje Dzień Otwarty - wydarzenie skierowane do uczniów szkół średnich. W programie tegorocznej edycji wydarzenia tradycyjnie znajdą się wykłady otwarte, prezentacje wydziałów, konsultacje z przedstawicielami kierunków.
więcej o Dzień Otwarty Uniwersytetu Jagiellońskiego 2020
Tydzień Jakości Kształcenia 2020
calendar Tydzień Jakości Kształcenia 2020

30.03.2020 - 03.04.2020

Już wkrótce, po raz kolejny na Uniwersytecie Jagiellońskim, odbędzie się Tydzień Jakości Kształcenia. Zachęcamy do zgłaszania wydarzeń, które uzupełnią program ósmej edycji. W tym roku wydarzenie zaplanowano na przełomie marca i kwietnia.
więcej o Tydzień Jakości Kształcenia 2020
Współpraca, dialog, profesjonalizm w edukacji: wyzwania
calendar Współpraca, dialog, profesjonalizm w edukacji: wyzwania

02.04.2020 - 03.04.2020

Zapraszamy do udziału w czwartej konferencji „Współpraca, dialog, profesjonalizm w edukacji: wyzwania” organizowanej w Krakowie w dniach 2-3 kwietnia 2020 roku przez Instytut Spraw Publicznych i Centrum Studiów nad Przywództwem Edukacyjnym, Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej, Uniwersytetu Jagiellońskiego.
Tegoroczna konferencja będzie miała nowatorską formułę. Kolejne sesje tematyczne odbędą się w różnych przestrzeniach publicznych w Krakowie. Po krótkim wprowadzeniu będziemy rozmawiać na temat możliwości rozwiązań wzmacniających dobrostan człowieka w kontekście instytucji edukacyjnych. Każda sesja kończyć się będzie uzgodnieniem stanowiska w danej sprawie.
więcej o Współpraca, dialog, profesjonalizm w edukacji: wyzwania
VII Ogólnopolską Konferencję Naukową „Młodzi o Sporcie”
calendar VII Ogólnopolską Konferencję Naukową „Młodzi o Sporcie”

20.04.2020

Koło Naukowe Managerów Sportu UJ ma zaszczyt już po raz siódmy zaprosić Państwa na konferencję poświęconą zagadnieniom zarządzania w sporcie. Konferencja jest adresowana do wszystkich pasjonatów szeroko rozumianej branży sportowej. Motywem przewodnim tegorocznej konferencji są innowacje na rynku sportowym.
więcej o VII Ogólnopolską Konferencję Naukową „Młodzi o Sporcie”
XI Ogólnopolska Konferencja Naukowa TwNS
calendar XI Ogólnopolska Konferencja Naukowa TwNS

13.05.2020 - 14.05.2020

Kontynuacja problematyki cyklu dotychczasowych 10 konferencji dotyczących zagadnień funkcjonowania rynku turystycznego
więcej o XI Ogólnopolska Konferencja Naukowa TwNS

Targi Pracy na UJ

Tej zimy celUJ w karierę!
Zapraszamy wszystkich studentów i absolwentów UJ na Targi Pracy!
„Szukasz pracy, praktyk?
Nie wiesz, gdzie rozpocząć swoją karierę zawodową?
Przyjdź i porozmawiaj z przedstawicielami korporacji, przedsiębiorstw, instytucji oraz rekruterami. Bezpośrednie spotkanie z pracodawcami to doskonała okazja na poznanie Twojej przyszłej firmy.
więcej o Targi Pracy na UJ

X Ogólnopolska Studencko-Doktorancka Konferencja Naukowa PSYCHODEBIUTY

23.10.2019
Główną ideą powstania konferencji było umożliwienie studentom i doktorantom prezentacji własnych projektów badawczych oraz równocześnie szeroko pojęta integracja środowiska naukowego.
więcej o X Ogólnopolska Studencko-Doktorancka Konferencja Naukowa PSYCHODEBIUTY

Konferencja naukowa 'The Many Faces of Personality Disorder’

10.10.2019
21 października 2019 w Instytucie Psychologii Stosowanej UJ odbędzie się międzynarodowa konferencja naukowa 'The Many Faces of Personality Disorder’, poświęcona tematyce zaburzeń osobowości.
więcej o Konferencja naukowa 'The Many Faces of Personality Disorder’

11.06.2019
The 2019 Seventh Annual Humanistic Management Conference will take place on October 10. and 11. 2019 in Krakow, Poland organized and sponsored by the Institute of Culture of Jagiellonian University in Krakow, Cracow University of Economics, Silesian University of Technology and the Weltethos Institute.
więcej o 2019 ANNUAL HUMANISTIC MANAGEMENT CONFERENCE THEME: SOLIDARITY AND THE COMMON GOOD

Czwartki po obiedzie - Seminarium - poprowadzi dr hab. Piotr Plichta

04.06.2019
„Młodzi ludzie w Internecie - między czarnowidztwem a różowymi okularami. Perspektywa pedagoga” poprowadzi 6 czerwca 2019 r. dr hab. Piotr Plichta