18.12.2018
Wkrótce
Calendar Seminarium pt.

20.12.2018

Instytut Spraw Publicznych Uniwersytetu Jagiellońskiego Zakład Rozwoju Społecznego zaprasza na trzecie z cyklu seminariów otwartych poświęconych problematyce rozwoju społecznego „Czwartki po obiedzie” Seminarium pt. „Leadership today: are we doomed to disastrous, dictatorial demagogues?”... »
więcej o Seminarium pt. "Leadership today: are we doomed to disastrous, dictatorial demagogues?" - 20.12.2018
Badania publiczności w instytucjach kultury - 11-12 kwietnia 2019
Calendar Badania publiczności w instytucjach  kultury -  11-12 kwietnia 2019

11.04.2019 - 12.04.2019

Zapraszamy na konferencję “Badania publiczności w instytucjach kultury” organizowaną w ramach współpracy Zakładu Zarządzania Kulturą Uniwersytetu Jagiellońskiego, Muzeum Narodowego w Krakowie, Muzeum Historycznego Miasta Krakowa oraz Filharmonii Krakowskiej im. Karola Szymanowskiego, która odbędzie się w dniach 11-12 kwietnia 2019 roku, na kampusie Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Będzie ona szansą do włączenia się w dyskusję na temat możliwości i potrzeb badań odbiorców instytucji kultury.
więcej o Badania publiczności w instytucjach kultury - 11-12 kwietnia 2019

Psychologiczne mechanizmy sukcesu – spotkanie z Adamem Kszczotem
19 listopada 2018

Psychologiczne mechanizmy sukcesu – spotkanie z Adamem Kszczotem

- halowym mistrzem świata,
- 2 krotnym wicemistrzem świata,
- 3 krotnym mistrzem Europy w biegu na 800 m

Instytut Psychologii Stosowanej przy współpracy z Sekcją Psychologii Sportu KNP PRAGMA oraz Kołem Naukowym Managerów Sportu UJ zaprasza wszystkich zainteresowanych na spotkanie z lekkoatletycznym Mistrzem Adamem Kszczotem.

Spotkanie odbędzie się 19.11 (poniedziałek) o godzinie 16:30
w budynku WZiKS przy ulicy Łojasiewicza 4. Sala 0.103.
więcej o Psychologiczne mechanizmy sukcesu – spotkanie z Adamem Kszczotem
19 listopada 2018

06.11.2018
We are going to discuss directions of cultural and technological development of Western societies. In this context, we intend to identify the main challenges of and opportunities for education. We invite scientists and educators, who can share their research and experience of changes in education. Speakers can justify forecasts in empirical knowledge or design solutions according to some normative assumptions. Lectures or poster presentations can report the state of theoretical or empirical research, formulate hypotheses or research questions.
więcej o 8th International Scientific Conference on Idealized Design Challenges and Opportunities in Education of the XXIst Century

Wiedza, komunikacja, działanie - 25-26.10.2018

24.10.2018
2 dekady istnienia Instytutu Dziennikarstwa, Mediów i Komunikacji Społecznej UJ to okres fascynujących i dynamicznych zmian w mediach i komunikowaniu. Jego pracownicy towarzyszyli im, zadając pytania, poszukując odpowiedzi, komentując i spierając się, wprowadzając studentów w skomplikowane procesy komunikowania. Jubileuszowa konferencja ma dokumentować te przemiany i wskazywać kierunki rozwoju mediów w przyszłości.
więcej o Wiedza, komunikacja, działanie - 25-26.10.2018

Startuje kolejna - IV edycja Akademii Umiejętności Maspex - 29.10.2018

18.10.2018
Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji Akademii Umiejętności Maspex w Instytucie Ekonomii, Finansów i Zarządzania
więcej o Startuje kolejna - IV edycja Akademii Umiejętności Maspex - 29.10.2018

15.10.2018
Podczas 22 Międzynarodowych Targów Książki w Krakowie (EXPO Kraków, ul. Galicyjska 9) w sobotę 27 października o godz. 10.30 na stoisku B1 odbędzie się spotkanie z prof. dr hab. Krzysztofem Pleśniarowiczem, autorem książki "Kantor", opublikowanej ostatnio przez Wydawnictwo Wielka Litera.
więcej o ZAPROSZENIE NA SPOTKANIE AUTORSKIE Z PROFESOREM KRZYSZTOFEM PLEŚNIAROWICZEM - 27 października 2018