20181017

Samorząd Studentów UJ i Piwnica Kołłątajowska mają przyjemności zaprosić wszystkich studentów (i nie tylko) na I Targi Aktywności Studenckiej UJ!

Data: 17.10.2018

Jedno z największych wydarzeń studenckich organizowanych w nadchodzącym roku akademickim! Ponad 50 partnerów biznesowych i wystawców. Fundacje, Stowarzyszenia, Organizacje Studenckie w jednym miejscu! A o czym mowa?!

Jako Samorząd staramy się uświadamiać studentom krakowskich uczelni istotę podejmowania aktywności rozwojowych, naukowych, sportowych, społecznych, artystycznych, przedsiębiorczych, a także uświadamiać jak ważny jest rozwój i zdobywanie doświadczenia jeszcze w trasie trwania studiów. Pokazujemy, że praktyki to nie tylko przymus, ale również szansa!

Żeby ułatwić realizację wszystkich postawionych sobie przez Samorząd zadań i wyzwań powstała Piwnica Kołłątajowska - projekt edukacyjny, w ramach którego organizowane są szkolenia i warsztaty, a których celem jest podnoszenie kompetencji miękkich. W ramach projektu organizowane są prelekcje i spotkania z młodymi przedsiębiorcami oraz startupowcami.

Ogromne zainteresowanie studentów, chęć rozwoju, doskonalenia umiejętności i nabywania doświadczenia skłoniło nas do organizacji I Targów Aktywności Studenckiej! Robimy to dla Was! Chcemy ułatwić wam zdobycie praktyk, pracy czy wolontariatu. Pokazać, że rynek pracy nie jest taki zły jak go malują! :)

Chcesz zdobyć ciekawe doświadczenie? Może szukasz praktyk? Chcesz dowiedzieć się czegoś ciekawego na temat branży, którą docelowo się zajmujesz lub poszukujesz takiej w której będziesz naprawdę dobry?

PRZYJDŹ! ZOBACZ! POROZMAWIAJ!
CZEKAMY WŁAŚNIE NA CIEBIE!

W programie:
- Panele dyskusyjne
- Spotkania ze startupowcami
- Czynne od 10.00-15.30 stoiska wszystkich partnerów, fundacji, organizacji i kół naukowych
- strefa studencka
- strefa networkingu
- A także…. Spotkanie z GOŚCIEM SPECJALNYM! :D

Już 17.10. 2018 roku w Auditorum Maximum!
Szczegółowy program wydarzenia już wkrótce!
Stay tuned!

Oferty dotyczące współpracy prosimy kierować na adres
piwnica.kollatajowska@gmail.com

Młodzi o Sporcie 2019: Praca na medal - czyli perspektywy rozwoju w sporcie

05.04.2019
więcej o Młodzi o Sporcie 2019: Praca na medal - czyli perspektywy rozwoju w sporcie

Wiosenna edycja Targów Pracy!

29.03.2019
Najbliższe Targi Pracy odbędą się 11 kwietnia 2019 r. w godzinach 10:00-15:00 w Auditorium Maximum (sala Wystawowa A i B). Tegoroczna edycja odbywa się w ramach ogólnopolskiego projektu "Gra o Karierę - Biura Karier dla Ciebie!".
więcej o Wiosenna edycja Targów Pracy!

Czwarte Seminarium z cyklu Praktyka Nauce. Nauka Praktyce

28.02.2019
Zapraszamy marcowe seminarium z cyklu Praktyka Nauce. Nauka Praktyce współorganizowane przez Polskie Towarzystwo Badaczy Rynku i Opinii w Warszawie pod tytułem: Planety Kobiet i Singli – Jaki jest obraz współczesnego konsumenta?
więcej o Czwarte Seminarium z cyklu Praktyka Nauce. Nauka Praktyce

Trzecie Seminarium z cyklu Praktyka Nauce. Nauka Praktyce

14.01.2019
Zapraszamy styczniowe seminarium z cyklu Praktyka Nauce. Nauka Praktyce współorganizowane przez Polskie Towarzystwo Badaczy Rynku i Opinii w Warszawie pod tytułem

Od życia seksualnego dzikich do życia konsumenckiego naszych. Jak wykorzystywać etnografię w biznesie i zarządzaniu?
więcej o Trzecie Seminarium z cyklu Praktyka Nauce. Nauka Praktyce

10.12.2018
Instytut Spraw Publicznych Uniwersytetu Jagiellońskiego Zakład Rozwoju Społecznego zaprasza na trzecie z cyklu seminariów otwartych poświęconych problematyce rozwoju społecznego „Czwartki po obiedzie” Seminarium pt. „Leadership today: are we doomed to disastrous, dictatorial demagogues?”... »
więcej o Seminarium pt. "Leadership today: are we doomed to disastrous, dictatorial demagogues?" - 20.12.2018