20180928

Organizator: Dział Promocji UJ
Witryna internetowa: www.nauka.uj.edu.pl/mnn
Małopolska Noc Naukowców 2018

Czy nauka jest tylko dla naukowców? Oczywiście, że nie! To może być pasja, własny rozwój, poznawanie świata i wiedza, która bywa bardzo przydatna na co dzień. Jak co roku, w ostatni piątek września zapraszamy na Noc Naukowców do sal i laboratoriów Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Więcej o nauce?! Dołącz do profilu strony. www NAUKA.uj.edu.pl na Facebooku

Relacja z Nocy Naukowców 2017 na UJ

Czy będzie duże zainteresowanie i mnóstwo gości? Pewnie tak, każdego roku odwiedza nas kilkanaście tysięcy osób. I zawsze każdy znajduje coś dla siebie, coś szalenie interesującego, coś o czym nie wiedział, coś o czym myślał, że dzieje się inaczej. Od najmłodszych po seniorów, od fanów humanistyki po zwolenników nauk ścisłych, od zakochanych w Szekspirze po fanów literatury postapokaliptycznej. Rozległe spektrum wiedzy i zainteresowań.

Czy będą świetne pokazy, warsztaty i wykłady? Na pewno! Gwarantujemy! Przejrzyjcie program i wybierzcie coś, co interesuje Was, Wasze dzieci, znajomych i bliskich. Nie zapomnijcie powiadomić krewnych i przyjaciół, że takie fajne wydarzenie odbywa się w Krakowie :)).

Regulamin Małopolskiej Nocy Naukowców na UJ

Program Małopolskiej Nocy Naukowców 2018 na UJ

Program Instytytutu Psychologii Stosowanej

Młodzi o Sporcie 2019: Praca na medal - czyli perspektywy rozwoju w sporcie

05.04.2019
więcej o Młodzi o Sporcie 2019: Praca na medal - czyli perspektywy rozwoju w sporcie

Wiosenna edycja Targów Pracy!

29.03.2019
Najbliższe Targi Pracy odbędą się 11 kwietnia 2019 r. w godzinach 10:00-15:00 w Auditorium Maximum (sala Wystawowa A i B). Tegoroczna edycja odbywa się w ramach ogólnopolskiego projektu "Gra o Karierę - Biura Karier dla Ciebie!".
więcej o Wiosenna edycja Targów Pracy!

Czwarte Seminarium z cyklu Praktyka Nauce. Nauka Praktyce

28.02.2019
Zapraszamy marcowe seminarium z cyklu Praktyka Nauce. Nauka Praktyce współorganizowane przez Polskie Towarzystwo Badaczy Rynku i Opinii w Warszawie pod tytułem: Planety Kobiet i Singli – Jaki jest obraz współczesnego konsumenta?
więcej o Czwarte Seminarium z cyklu Praktyka Nauce. Nauka Praktyce

Trzecie Seminarium z cyklu Praktyka Nauce. Nauka Praktyce

14.01.2019
Zapraszamy styczniowe seminarium z cyklu Praktyka Nauce. Nauka Praktyce współorganizowane przez Polskie Towarzystwo Badaczy Rynku i Opinii w Warszawie pod tytułem

Od życia seksualnego dzikich do życia konsumenckiego naszych. Jak wykorzystywać etnografię w biznesie i zarządzaniu?
więcej o Trzecie Seminarium z cyklu Praktyka Nauce. Nauka Praktyce

10.12.2018
Instytut Spraw Publicznych Uniwersytetu Jagiellońskiego Zakład Rozwoju Społecznego zaprasza na trzecie z cyklu seminariów otwartych poświęconych problematyce rozwoju społecznego „Czwartki po obiedzie” Seminarium pt. „Leadership today: are we doomed to disastrous, dictatorial demagogues?”... »
więcej o Seminarium pt. "Leadership today: are we doomed to disastrous, dictatorial demagogues?" - 20.12.2018