20181030

Publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr. Leszka Szafrańskiego - 30 października 2018

Data: 30.10.2018
Czas rozpoczęcia: 11.00
Miejsce: w sali nr 0.228 na Kampusie 600-lecia Odnowienia Uniwersytetu Jagiellońskiego, ul. Profesora Stanisława Łojasiewicza 4, (parter)

w dziedzinie nauk humanistycznych
w dyscyplinie bibliologia i informatologia
tytuł pracy: „Zarządzanie zasobami dokumentów elektronicznych w instytucjonalnych repozytoriach akademickich”

D z i e k a n

i Rada Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego uprzejmie zawiadamia, iż w dniu

30 października 2018 r. o godz. 11.00 w sali nr 0.228 na Kampusie 600-lecia Odnowienia Uniwersytetu Jagiellońskiego, ul. Profesora Stanisława Łojasiewicza 4, (parter) odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej w dziedzinie nauk humanistycznych w dyscyplinie bibliologia i informatologia

mgr. Leszka Szafrańskiego

Promotor:  dr hab. Remigiusz Sapa

Wydział Zarządzania i Komunikacji Społecznej UJ

Recenzenciprof. dr hab. Ewa Głowacka

Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu

dr hab. Marzena Świgoń, prof.UWM

Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie

Streszczenie: PL, EN

Praca doktorska znajduje się do wglądu w Archiwum UJ, Kraków al. Mickiewicza 22.

Młodzi o Sporcie 2019: Praca na medal - czyli perspektywy rozwoju w sporcie

05.04.2019
więcej o Młodzi o Sporcie 2019: Praca na medal - czyli perspektywy rozwoju w sporcie

Wiosenna edycja Targów Pracy!

29.03.2019
Najbliższe Targi Pracy odbędą się 11 kwietnia 2019 r. w godzinach 10:00-15:00 w Auditorium Maximum (sala Wystawowa A i B). Tegoroczna edycja odbywa się w ramach ogólnopolskiego projektu "Gra o Karierę - Biura Karier dla Ciebie!".
więcej o Wiosenna edycja Targów Pracy!

Czwarte Seminarium z cyklu Praktyka Nauce. Nauka Praktyce

28.02.2019
Zapraszamy marcowe seminarium z cyklu Praktyka Nauce. Nauka Praktyce współorganizowane przez Polskie Towarzystwo Badaczy Rynku i Opinii w Warszawie pod tytułem: Planety Kobiet i Singli – Jaki jest obraz współczesnego konsumenta?
więcej o Czwarte Seminarium z cyklu Praktyka Nauce. Nauka Praktyce

Trzecie Seminarium z cyklu Praktyka Nauce. Nauka Praktyce

14.01.2019
Zapraszamy styczniowe seminarium z cyklu Praktyka Nauce. Nauka Praktyce współorganizowane przez Polskie Towarzystwo Badaczy Rynku i Opinii w Warszawie pod tytułem

Od życia seksualnego dzikich do życia konsumenckiego naszych. Jak wykorzystywać etnografię w biznesie i zarządzaniu?
więcej o Trzecie Seminarium z cyklu Praktyka Nauce. Nauka Praktyce

10.12.2018
Instytut Spraw Publicznych Uniwersytetu Jagiellońskiego Zakład Rozwoju Społecznego zaprasza na trzecie z cyklu seminariów otwartych poświęconych problematyce rozwoju społecznego „Czwartki po obiedzie” Seminarium pt. „Leadership today: are we doomed to disastrous, dictatorial demagogues?”... »
więcej o Seminarium pt. "Leadership today: are we doomed to disastrous, dictatorial demagogues?" - 20.12.2018