20181025

Trzecie seminarium Forum Myśli Instytucjonalnej - 25 października 2018

Data: 25.10.2018
Czas rozpoczęcia: 14.00
Miejsce: Wydział Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego, parter, sala 1.202, Kampus UJ, ul. Łojasiewicza 4, 30-348 Kraków
Organizator: Instytut Ekonomii, Finansów i Zarządzania
Trzecie seminarium Forum Myśli Instytucjonalnej - 25 października 2018

25 października 2018 roku, godz. 14.00
Zapraszamy na trzecie seminarium Forum Myśli Instytucjonalnej.

How Economic Tools Apply to Political Institutions and to Judicial Checks and Balances?

Referaty wygłoszą

Prof. dr hab. Thomas Apolte – Westfallische Wilhelm Universitaet Muenster, Center for Interdisciplinary Economics

„Checks, Balances and the Stability of Democracy. An Economic Analysis“

dr hab. Katrzyna Metelska-Szaniawska – Uniwersytet Warszawski, Centre for Economic Analyses of Public Sector

"Economic Perspectives on Law. The Case of Constitutions"

Młodzi o Sporcie 2019: Praca na medal - czyli perspektywy rozwoju w sporcie

05.04.2019
więcej o Młodzi o Sporcie 2019: Praca na medal - czyli perspektywy rozwoju w sporcie

Wiosenna edycja Targów Pracy!

29.03.2019
Najbliższe Targi Pracy odbędą się 11 kwietnia 2019 r. w godzinach 10:00-15:00 w Auditorium Maximum (sala Wystawowa A i B). Tegoroczna edycja odbywa się w ramach ogólnopolskiego projektu "Gra o Karierę - Biura Karier dla Ciebie!".
więcej o Wiosenna edycja Targów Pracy!

Czwarte Seminarium z cyklu Praktyka Nauce. Nauka Praktyce

28.02.2019
Zapraszamy marcowe seminarium z cyklu Praktyka Nauce. Nauka Praktyce współorganizowane przez Polskie Towarzystwo Badaczy Rynku i Opinii w Warszawie pod tytułem: Planety Kobiet i Singli – Jaki jest obraz współczesnego konsumenta?
więcej o Czwarte Seminarium z cyklu Praktyka Nauce. Nauka Praktyce

Trzecie Seminarium z cyklu Praktyka Nauce. Nauka Praktyce

14.01.2019
Zapraszamy styczniowe seminarium z cyklu Praktyka Nauce. Nauka Praktyce współorganizowane przez Polskie Towarzystwo Badaczy Rynku i Opinii w Warszawie pod tytułem

Od życia seksualnego dzikich do życia konsumenckiego naszych. Jak wykorzystywać etnografię w biznesie i zarządzaniu?
więcej o Trzecie Seminarium z cyklu Praktyka Nauce. Nauka Praktyce

10.12.2018
Instytut Spraw Publicznych Uniwersytetu Jagiellońskiego Zakład Rozwoju Społecznego zaprasza na trzecie z cyklu seminariów otwartych poświęconych problematyce rozwoju społecznego „Czwartki po obiedzie” Seminarium pt. „Leadership today: are we doomed to disastrous, dictatorial demagogues?”... »
więcej o Seminarium pt. "Leadership today: are we doomed to disastrous, dictatorial demagogues?" - 20.12.2018