20181106

Publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr. Michała Pałasza - 6 listopada 2018

Data: 06.11.2018
Czas rozpoczęcia: 15.00
Miejsce: w sali nr 0.228 na Kampusie 600-lecia Odnowienia Uniwersytetu Jagiellońskiego, ul. Profesora Stanisława Łojasiewicza 4, (parter)
Publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr. Michała Pałasza - 6 listopada 2018

w dziedzinie nauk humanistycznych
w dyscyplinie nauki o zarządzaniu
tytuł pracy: „Zarządzanie mediami społecznościowymi w perspektywie teorii aktora-sieci”

D z i e k a n

i Rada Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego uprzejmie zawiadamia, iż w dniu

6 listopada 2018 r. o godz. 15.00 w sali nr 0.228 na Kampusie 600-lecia Odnowienia Uniwersytetu Jagiellońskiego, ul. Profesora Stanisława Łojasiewicza 4, (parter) odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej w dziedzinie nauk humanistycznych w dyscyplinie nauki o zarządzaniu

mgr. Michała Pałasza

Promotor:  dr hab. Jan Kreft

Wydział Zarządzania i Komunikacji Społecznej UJ

Recenzencidr hab. Anna Ryłko-Kurpiewska, prof.UG

Uniwersytet Gdański

dr hab. Kazimierz Nagody-Mrozowicz, prof.AWL

Akademia Wojsk Lądowych we Wrocławiu

Streszczenie: PL, EN

Praca doktorska znajduje się do wglądu w Archiwum UJ, Kraków al. Mickiewicza 22.

Młodzi o Sporcie 2019: Praca na medal - czyli perspektywy rozwoju w sporcie

05.04.2019
więcej o Młodzi o Sporcie 2019: Praca na medal - czyli perspektywy rozwoju w sporcie

Wiosenna edycja Targów Pracy!

29.03.2019
Najbliższe Targi Pracy odbędą się 11 kwietnia 2019 r. w godzinach 10:00-15:00 w Auditorium Maximum (sala Wystawowa A i B). Tegoroczna edycja odbywa się w ramach ogólnopolskiego projektu "Gra o Karierę - Biura Karier dla Ciebie!".
więcej o Wiosenna edycja Targów Pracy!

Czwarte Seminarium z cyklu Praktyka Nauce. Nauka Praktyce

28.02.2019
Zapraszamy marcowe seminarium z cyklu Praktyka Nauce. Nauka Praktyce współorganizowane przez Polskie Towarzystwo Badaczy Rynku i Opinii w Warszawie pod tytułem: Planety Kobiet i Singli – Jaki jest obraz współczesnego konsumenta?
więcej o Czwarte Seminarium z cyklu Praktyka Nauce. Nauka Praktyce

Trzecie Seminarium z cyklu Praktyka Nauce. Nauka Praktyce

14.01.2019
Zapraszamy styczniowe seminarium z cyklu Praktyka Nauce. Nauka Praktyce współorganizowane przez Polskie Towarzystwo Badaczy Rynku i Opinii w Warszawie pod tytułem

Od życia seksualnego dzikich do życia konsumenckiego naszych. Jak wykorzystywać etnografię w biznesie i zarządzaniu?
więcej o Trzecie Seminarium z cyklu Praktyka Nauce. Nauka Praktyce

10.12.2018
Instytut Spraw Publicznych Uniwersytetu Jagiellońskiego Zakład Rozwoju Społecznego zaprasza na trzecie z cyklu seminariów otwartych poświęconych problematyce rozwoju społecznego „Czwartki po obiedzie” Seminarium pt. „Leadership today: are we doomed to disastrous, dictatorial demagogues?”... »
więcej o Seminarium pt. "Leadership today: are we doomed to disastrous, dictatorial demagogues?" - 20.12.2018