20181116

Seminarium Inauguracyjne: Design Thinking – Jak twórczo wykorzystać wyniki badań marketingowych do rozwoju biznesu?

Data: 16.11.2018
Organizator: Instytutu Ekonomii, Finansów i Zarządzania Uniwersytetu Jagiellońskiego
Kontakt: iefiz@uj.edu.pl

Zapraszamy na cykl sześciu spotkań w ramach Seminariów Praktyka Nauce. Nauka Praktyce do Instytutu Ekonomii, Finansów i Zarządzania UJ.

Pierwsze spotkanie pt. Design Thinking – Jak twórczo wykorzystać wyniki badań marketingowych do rozwoju biznesu? odbędzie się 16.11.2018 o godz. 12.30

Obowiązują zapisy

Młodzi o Sporcie 2019: Praca na medal - czyli perspektywy rozwoju w sporcie

05.04.2019
więcej o Młodzi o Sporcie 2019: Praca na medal - czyli perspektywy rozwoju w sporcie

Wiosenna edycja Targów Pracy!

29.03.2019
Najbliższe Targi Pracy odbędą się 11 kwietnia 2019 r. w godzinach 10:00-15:00 w Auditorium Maximum (sala Wystawowa A i B). Tegoroczna edycja odbywa się w ramach ogólnopolskiego projektu "Gra o Karierę - Biura Karier dla Ciebie!".
więcej o Wiosenna edycja Targów Pracy!

Czwarte Seminarium z cyklu Praktyka Nauce. Nauka Praktyce

28.02.2019
Zapraszamy marcowe seminarium z cyklu Praktyka Nauce. Nauka Praktyce współorganizowane przez Polskie Towarzystwo Badaczy Rynku i Opinii w Warszawie pod tytułem: Planety Kobiet i Singli – Jaki jest obraz współczesnego konsumenta?
więcej o Czwarte Seminarium z cyklu Praktyka Nauce. Nauka Praktyce

Trzecie Seminarium z cyklu Praktyka Nauce. Nauka Praktyce

14.01.2019
Zapraszamy styczniowe seminarium z cyklu Praktyka Nauce. Nauka Praktyce współorganizowane przez Polskie Towarzystwo Badaczy Rynku i Opinii w Warszawie pod tytułem

Od życia seksualnego dzikich do życia konsumenckiego naszych. Jak wykorzystywać etnografię w biznesie i zarządzaniu?
więcej o Trzecie Seminarium z cyklu Praktyka Nauce. Nauka Praktyce

10.12.2018
Instytut Spraw Publicznych Uniwersytetu Jagiellońskiego Zakład Rozwoju Społecznego zaprasza na trzecie z cyklu seminariów otwartych poświęconych problematyce rozwoju społecznego „Czwartki po obiedzie” Seminarium pt. „Leadership today: are we doomed to disastrous, dictatorial demagogues?”... »
więcej o Seminarium pt. "Leadership today: are we doomed to disastrous, dictatorial demagogues?" - 20.12.2018