20181214

Zarządzanie informacją w organizacji: metodologia, narzędzia, praktyka - V Ogólnopolska Studencko-Doktorancka Konferencja Naukowa

Data: 14.12.2018
Czas rozpoczęcia: 9:00
Miejsce: Wydział Zarządzania i Komunikacji Społecznej UJ, ul. prof. St. Łojasiewicza 4, sala 2.122
Organizator: Koło Naukowe Studentów Instytutu Informacji Naukowej i Bibliotekoznawstwa UJ
Zarządzanie informacją w organizacji: metodologia, narzędzia, praktyka -  V Ogólnopolska Studencko-Doktorancka Konferencja Naukowa

Koło Naukowe Studentów Instytutu Informacji Naukowej i Bibliotekoznawstwa Uniwersytetu Jagiellońskiego zaprasza na V Ogólnopolską Studencko-Doktorancką Konferencją Naukową "Zarządzanie informacją w organizacji: metodologia, narzędzia, praktyka". W głównym obszarze naszych zainteresowań znajduje się w tym roku zagadnienie zarządzania informacją w organizacjach społeczeństwa wiedzy.

knsinibuj@gmail.com

Celem konferencji jest integracja nie tylko studentów i doktorantów zarządzania informacją, innych kierunków odwołujących się do dorobku informatologii i bibliologii oraz kierunków pokrewnych, ale także adeptów nauk humanistycznych, społecznych, przyrodniczych i technicznych. Szczególny nacisk kładziemy na integrację środowiska naukowego i umożliwienie wymiany poglądów pomiędzy przedstawicielami ośrodków akademickich z całej Polski.

Tematyka wydarzenia obejmuje, ale nie ogranicza się do następujących zagadnień:

• zarządzanie informacją i wiedzą w przedsiębiorstwach,
  • zarządzanie informacją i wiedzą w organizacjach pożytku publicznego,
  • zarządzanie informacją i wiedzą w państwie,
  • informacja w organizacjach społeczeństwa wiedzy,
  • informacyjny paradygmat organizacji,
  • rynek informacji i rynek wiedzy,
  • audyt informacyjny w organizacji,
  • warsztat profesjonalisty informacji w organizacji,
  • nowoczesne technologie w zarządzaniu informacją w organizacji.

Zgłaszanie referatów oraz ich akceptacja odbywa się drogą elektroniczną. Po przyjęciu tekstu przez organizatorów konferencji autor powinien dostarczyć go w wyznaczonym czasie w postaci pliku źródłowego (.doc). Wymogi edytorskie dotyczące pełnych tekstów referatów zamieszczono poniżej. Prace nieprawidłowo sformatowane będą odsyłane do poprawy.

- Na konferencję powinno się zgłaszać referaty przedstawiające wyniki prac o charakterze naukowym. Informujemy, że długość referatów jest nieograniczona, przy czym czas przeznaczony na wygłaszanie jednego referatu wraz z dyskusją wynosi 20 min. Sale konferencyjne są wyposażone w sprzęt audiowizualny - informują organizatorzy.

Terminarz:

• nadsyłanie zgłoszeń i abstraktów do 30 listopada,
  • odesłanie informacji zwrotnej o przyjęciu abstraktu do 3 grudnia.

Organizatorzy zachęcają ponadto do dołączenia do wydarzenia na Facebooku, by być na bieżąco z wszelkimi informacjami porządkowo-organizacyjnymi.

Młodzi o Sporcie 2019: Praca na medal - czyli perspektywy rozwoju w sporcie

05.04.2019
więcej o Młodzi o Sporcie 2019: Praca na medal - czyli perspektywy rozwoju w sporcie

Wiosenna edycja Targów Pracy!

29.03.2019
Najbliższe Targi Pracy odbędą się 11 kwietnia 2019 r. w godzinach 10:00-15:00 w Auditorium Maximum (sala Wystawowa A i B). Tegoroczna edycja odbywa się w ramach ogólnopolskiego projektu "Gra o Karierę - Biura Karier dla Ciebie!".
więcej o Wiosenna edycja Targów Pracy!

Czwarte Seminarium z cyklu Praktyka Nauce. Nauka Praktyce

28.02.2019
Zapraszamy marcowe seminarium z cyklu Praktyka Nauce. Nauka Praktyce współorganizowane przez Polskie Towarzystwo Badaczy Rynku i Opinii w Warszawie pod tytułem: Planety Kobiet i Singli – Jaki jest obraz współczesnego konsumenta?
więcej o Czwarte Seminarium z cyklu Praktyka Nauce. Nauka Praktyce

Trzecie Seminarium z cyklu Praktyka Nauce. Nauka Praktyce

14.01.2019
Zapraszamy styczniowe seminarium z cyklu Praktyka Nauce. Nauka Praktyce współorganizowane przez Polskie Towarzystwo Badaczy Rynku i Opinii w Warszawie pod tytułem

Od życia seksualnego dzikich do życia konsumenckiego naszych. Jak wykorzystywać etnografię w biznesie i zarządzaniu?
więcej o Trzecie Seminarium z cyklu Praktyka Nauce. Nauka Praktyce

10.12.2018
Instytut Spraw Publicznych Uniwersytetu Jagiellońskiego Zakład Rozwoju Społecznego zaprasza na trzecie z cyklu seminariów otwartych poświęconych problematyce rozwoju społecznego „Czwartki po obiedzie” Seminarium pt. „Leadership today: are we doomed to disastrous, dictatorial demagogues?”... »
więcej o Seminarium pt. "Leadership today: are we doomed to disastrous, dictatorial demagogues?" - 20.12.2018