20190118

Miejsce: sala 0.307 Łojasiewicza 4
Organizator: Instytut Ekonomii, Finansów i Zarządzania
Trzecie Seminarium z cyklu Praktyka Nauce. Nauka Praktyce

Zapraszamy styczniowe seminarium z cyklu Praktyka Nauce. Nauka Praktyce współorganizowane przez Polskie Towarzystwo Badaczy Rynku i Opinii w Warszawie pod tytułem

Od życia seksualnego dzikich do życia konsumenckiego naszych. Jak wykorzystywać etnografię w biznesie i zarządzaniu?

Już

18.01.2019 roku o 12.30 (sala 0.307 Łojasiewicza 4, Kraków)

W gronie Prelegentów znaleźli się:

Anna Maria Szutowicz (Praktyka) – Założycielka i właścicielka Y&Lovers. Etnografka i antropolożka kultury od 12 lat wykorzystująca wiedzę antropologiczną dla potrzeb marketingowych. Doradzała największym graczom FMCG, finansowym, telekomowym, handlowym (m.in. Altax, Beiersdorf, Coca-Cola, Credit Agricole, Danone, Grupa Lotos, Grupa Żywiec, ING, Kompania Piwowarska, Maspex, mBank, McDonald’s, Nestle, Orange, Rossmann, T-Mobile).

oraz

dr hab. Paweł Krzyworzeka (Akademia) – antropolog kulturowy i teoretyk organizacji, profesor Akademii Leona Koźmińskiego. Pracował naukowo na Uniwersytecie Warszawskim, w Państwowym Muzeum Etnograficznym oraz na Cornell University. Współpracując z firmą doradczą Innovatika wykorzystywał obserwacje etnograficzne na potrzeby procesów tworzenia innowacji. Obecnie pro bono wspiera przedsiębiorców imigrantów. W 2017 roku wydał książkę zatytułowaną Nagrody biznesowe. Etnografia rytuałów merytokracji o nagrodach przyznanych dużym polskim spółkom (WIG30). Omawia w niej mechanizmy stojące za powszechnością i skutecznością nagradzania.

Zapraszamy:

Wstęp wolny – wymagana wcześniejsza rejestracja: Formularz

Więcej o wydarzeniu w zakładce.

Młodzi o Sporcie 2019: Praca na medal - czyli perspektywy rozwoju w sporcie

05.04.2019
więcej o Młodzi o Sporcie 2019: Praca na medal - czyli perspektywy rozwoju w sporcie

Wiosenna edycja Targów Pracy!

29.03.2019
Najbliższe Targi Pracy odbędą się 11 kwietnia 2019 r. w godzinach 10:00-15:00 w Auditorium Maximum (sala Wystawowa A i B). Tegoroczna edycja odbywa się w ramach ogólnopolskiego projektu "Gra o Karierę - Biura Karier dla Ciebie!".
więcej o Wiosenna edycja Targów Pracy!

Czwarte Seminarium z cyklu Praktyka Nauce. Nauka Praktyce

28.02.2019
Zapraszamy marcowe seminarium z cyklu Praktyka Nauce. Nauka Praktyce współorganizowane przez Polskie Towarzystwo Badaczy Rynku i Opinii w Warszawie pod tytułem: Planety Kobiet i Singli – Jaki jest obraz współczesnego konsumenta?
więcej o Czwarte Seminarium z cyklu Praktyka Nauce. Nauka Praktyce

14.01.2019

więcej o Trzecie Seminarium z cyklu Praktyka Nauce. Nauka Praktyce

10.12.2018