20190608

Data: 08.06.2019 - 09.06.2019
Miejsce: Wydział Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego.
Organizator: Koło Nauk Psychologicznych PRAGMA

Koło Nauk Psychologicznych PRAGMA, działające przy Instytucie Psychologii Stosowanej Uniwersytetu Jagiellońskiego, organizuje po raz VIIl Konferencję Trenersko - Coachingową PROFECTUS “Szkolenia i Coaching - w poszukiwaniu prawdy o własnym przywództwie”.

Odbędzie się ona w dniach 8-9 czerwca 2019 roku w Krakowie na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Tegoroczne spotkanie będzie dotyczyło roli przywódcy, lidera, managera. Adresowane jest zarówno do profesjonalistów z branży trenerstwa, coachingu i facylitacji jak również wszystkich pasjonatów chcących zwiększyć swoją wiedzę i kompetencje.

Konferencja to przede wszystkim 2 dni podczas których:

• Inspirujące wykłady prowadzone przez doświadczonych Prelegentów
  • 4 - godzinne warsztaty skupiające się na praktycznym ćwiczeniu zdobytych umiejętności
  • Networking będący świetną okazją do poszerzenia swojej grupy kontaktów, które mogą się okazać bardzo przydatne na rynku pracy,
  • Panel dyskusyjny podczas którego przyjrzymy się różnym aspektom przywództwa
  • After Hours - Meet and talk - świetna okazja do rozmowy z profesjonalistami w luźniejszej atmosferze oraz nawiązania relacji

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym harmonogramem wydarzenia

oraz do zapisów!

Czwartki po obiedzie - Seminarium - poprowadzi dr hab. Piotr Plichta

04.06.2019
„Młodzi ludzie w Internecie - między czarnowidztwem a różowymi okularami. Perspektywa pedagoga” poprowadzi 6 czerwca 2019 r. dr hab. Piotr Plichta
więcej o Czwartki po obiedzie - Seminarium - poprowadzi dr hab. Piotr Plichta

18.05.2019

więcej o VIIl Konferencję Trenersko - Coachingową PROFECTUS “Szkolenia i Coaching - w poszukiwaniu prawdy o własnym przywództwie”

Młodzi o Sporcie 2019: Praca na medal - czyli perspektywy rozwoju w sporcie

05.04.2019
więcej o Młodzi o Sporcie 2019: Praca na medal - czyli perspektywy rozwoju w sporcie

Wiosenna edycja Targów Pracy!

29.03.2019
Najbliższe Targi Pracy odbędą się 11 kwietnia 2019 r. w godzinach 10:00-15:00 w Auditorium Maximum (sala Wystawowa A i B). Tegoroczna edycja odbywa się w ramach ogólnopolskiego projektu "Gra o Karierę - Biura Karier dla Ciebie!".
więcej o Wiosenna edycja Targów Pracy!

Czwarte Seminarium z cyklu Praktyka Nauce. Nauka Praktyce

28.02.2019
Zapraszamy marcowe seminarium z cyklu Praktyka Nauce. Nauka Praktyce współorganizowane przez Polskie Towarzystwo Badaczy Rynku i Opinii w Warszawie pod tytułem: Planety Kobiet i Singli – Jaki jest obraz współczesnego konsumenta?
więcej o Czwarte Seminarium z cyklu Praktyka Nauce. Nauka Praktyce