20190927

Małopolska Noc Naukowców - 27 września 2019

Szanowni Państwo,

W środę, 18 września, o godzinie 9:00 rozpocznie się rejestracja na Małopolską Noc Naukowców 2019. Na większość wydarzeń obowiązuje rejestracja, która odbywać się będzie przy pomocy formularza rejestracyjnego dostępnego na stronie: mnn2019.systemcoffee.pl (link będzie aktywny jutro od godz. 9:00).

Uniwersytet Jagielloński, we współpracy z Urzędem Marszałkowskim oraz innymi krakowskimi i małopolskimi uczelniami i instytucjami, zaprasza do udziału w tym wydarzeniu. Tegoroczna edycja Małopolskiej Nocy Naukowców będzie miała miejsce 27 września ​(piątek).

Zapraszamy do wzięcia udziału w pokazach, warsztatach, doświadczeniach i wykładach, które będą organizowane na 15 wydziałach oraz 7 jednostkach pozawydziałowych Uniwersytetu Jagiellońskiego. Program, regulamin imprezy oraz wszelkie potrzebne informacje znajdziecie Państwo na stronie: www.nauka.uj.edu.pl/mnn​​.
Zapraszamy serdecznie​
Centrum Promocji i Komunikacji Uniwersytetu Jagiellońskiego​

Program Małopolskiej Nocy Naukowców 2019 na UJ:

Regulamin Małopolskiej Nocy Naukowców na UJ

Notatka Organizacyjna dot. organizacji parkowania na terenie Kampusu UJ

Małopolską Noc Naukowców na UJ organizują wydziały i instytuty uczelni, a koordynacją tego wydarzenia zajmuje się Centrum Promocji i Komunikacji UJ. Program wydarzenia Małopolskiej Nocy Naukowców na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie może ulec nieznacznej zmianie. Wszelkie zmiany będą na bieżąco aktualizowane na nauka.uj.edu.pl/mnn oraz na stronie wydarzenia na Facebooku

Czwartki po obiedzie - Seminarium - poprowadzi dr hab. Piotr Plichta

04.06.2019
„Młodzi ludzie w Internecie - między czarnowidztwem a różowymi okularami. Perspektywa pedagoga” poprowadzi 6 czerwca 2019 r. dr hab. Piotr Plichta
więcej o Czwartki po obiedzie - Seminarium - poprowadzi dr hab. Piotr Plichta

18.05.2019
Koło Nauk Psychologicznych PRAGMA, działające przy Instytucie Psychologii Stosowanej Uniwersytetu Jagiellońskiego, organizuje po raz VIIl Konferencję Trenersko - Coachingową PROFECTUS “Szkolenia i Coaching - w poszukiwaniu prawdy o własnym przywództwie”.

więcej o VIIl Konferencję Trenersko - Coachingową PROFECTUS “Szkolenia i Coaching - w poszukiwaniu prawdy o własnym przywództwie”

Młodzi o Sporcie 2019: Praca na medal - czyli perspektywy rozwoju w sporcie

05.04.2019
więcej o Młodzi o Sporcie 2019: Praca na medal - czyli perspektywy rozwoju w sporcie

Wiosenna edycja Targów Pracy!

29.03.2019
Najbliższe Targi Pracy odbędą się 11 kwietnia 2019 r. w godzinach 10:00-15:00 w Auditorium Maximum (sala Wystawowa A i B). Tegoroczna edycja odbywa się w ramach ogólnopolskiego projektu "Gra o Karierę - Biura Karier dla Ciebie!".
więcej o Wiosenna edycja Targów Pracy!

Czwarte Seminarium z cyklu Praktyka Nauce. Nauka Praktyce

28.02.2019
Zapraszamy marcowe seminarium z cyklu Praktyka Nauce. Nauka Praktyce współorganizowane przez Polskie Towarzystwo Badaczy Rynku i Opinii w Warszawie pod tytułem: Planety Kobiet i Singli – Jaki jest obraz współczesnego konsumenta?
więcej o Czwarte Seminarium z cyklu Praktyka Nauce. Nauka Praktyce