Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

20190927

Małopolska Noc Naukowców - 27 września 2019

Małopolska Noc Naukowców - 27 września 2019

Szanowni Państwo,

 
W środę, 18 września, o godzinie 9:00 rozpocznie się rejestracja na Małopolską Noc Naukowców 2019. Na większość wydarzeń obowiązuje rejestracja, która odbywać się będzie przy pomocy formularza rejestracyjnego dostępnego na stronie: mnn2019.systemcoffee.pl (link będzie aktywny jutro od godz. 9:00). 
 
Uniwersytet Jagielloński, we współpracy z Urzędem Marszałkowskim oraz innymi krakowskimi i małopolskimi uczelniami i instytucjami, zaprasza do udziału w tym wydarzeniu. Tegoroczna edycja Małopolskiej Nocy Naukowców będzie miała miejsce 27 września ​(piątek).
 
Zapraszamy do wzięcia udziału w pokazach, warsztatach, doświadczeniach i wykładach, które będą organizowane na 15 wydziałach oraz 7 jednostkach pozawydziałowych Uniwersytetu Jagiellońskiego. Program, regulamin imprezy oraz wszelkie potrzebne informacje znajdziecie Państwo na stronie: www.nauka.uj.edu.pl/mnn​​. 
 ​
Zapraszamy serdecznie​
Centrum Promocji i Komunikacji Uniwersytetu Jagiellońskiego​
 
Program Małopolskiej Nocy Naukowców 2019 na UJ:
 

Regulamin Małopolskiej Nocy Naukowców na UJ

Notatka Organizacyjna dot. organizacji parkowania na terenie Kampusu UJ 

Małopolską Noc Naukowców na UJ organizują wydziały i instytuty uczelni, a koordynacją tego wydarzenia zajmuje się Centrum Promocji i Komunikacji UJ. Program wydarzenia Małopolskiej Nocy Naukowców na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie może ulec nieznacznej zmianie. Wszelkie zmiany będą na bieżąco aktualizowane na nauka.uj.edu.pl/mnn oraz na stronie wydarzenia na Facebooku