grudzień 2019

20191213

X Ogólnopolska Studencko-Doktorancka Konferencja Naukowa PSYCHODEBIUTY

Data: 13.12.2019 - 14.12.2019
Miejsce: sala: 0.103, III Kampus, Wydział Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego
Witryna internetowa wydarzenia: psychodebiuty.wzks.uj.edu.pl/
X Ogólnopolska Studencko-Doktorancka Konferencja Naukowa PSYCHODEBIUTY

Główną ideą powstania konferencji było umożliwienie studentom i doktorantom prezentacji własnych projektów badawczych oraz równocześnie szeroko pojęta integracja środowiska naukowego.

„Psychodebiuty” to dwudniowa, Ogólnopolska Studencko-Doktorancka Konferencja Naukowa, skierowana do studentów, magistrantów oraz doktorantów. Wydarzenie stwarza możliwość zaprezentowania pierwszych prób badawczych oraz konfrontację rezultatów własnych badań z pracą innych uczestników i opiniami doświadczonych naukowców z dziedziny psychologii. Konferencja organizowana jest po raz dziesiąty i odbędzie się w dniach 13-14 grudnia 2019 roku na terenie Instytutu Psychologii Stosowanej Uniwersytetu Jagiellońskiego przy ulicy prof. Stanisława Łojasiewicza 4 w Krakowie. Podczas konferencji spotkają się Państwo z bogactwem form związanych z promocją, wspieraniem i popularyzacją pierwszych prób młodych naukowców oraz praktyków z dziedziny psychologii. Pierwszy dzień zostanie poświęcony Najlepszym Pracom Magisterskim absolwentów Uniwersytetu Jagiellońskiego, które zostały wyróżnione przez Promotorów Instytutu Psychologii Stosowanej UJ, drugi stanie się przestrzenią dla studentów i doktorantów z całej Polski, którzy zaprezentują nam wyniki swoich badań.