maj 2021

Jubileusz Profesor Małgorzaty Bednarczyk oraz Instytutu Przedsiębiorczości

Data: 21.05.2021
Jubileusz Profesor Małgorzaty Bednarczyk oraz Instytutu Przedsiębiorczości

21 maja 2021 r. oficjalnie uczciliśmy Jubileusz 45-lecia pracy naukowej prof. dr hab. Małgorzaty Bednarczyk oraz 20-lecie Instytutu Przedsiębiorczości Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

Z tej okazji odbyła się przede wszystkim Międzynarodowa Konferencja Naukowa E-Management: Managing Organizations in a Digital Age. W wydarzeniu udział wzięło wielu wybitnych specjalistów zajmujących się e-zarządzaniem naukowo i w praktyce, m.in.:  Profesor Susan MartinProfesor Vanda MarakovaProfesor Joerg FreilingProfesor Wojciech CzakonDoktor Sebastian GrabowskiMagister Rafal DadosProfesor Czeslaw MesjaszProfesor Marzanna Katarzyna Witek-Hajduk, Doktor Anna Gródecka, Doktor Anna NapiórkowskaMagister Szymon TochowiczMagister Juliusz LermanProfesor Agnieszka KisterProfesor Alina Kozarkiewicz, Profesor Monika Łada, Profesor Małgorzata Kurleto, Profesor Marcin Komańda, Profesor Wojciech Zysk, Profesor Julita Wasilczuk, Doktor Agnieszka Kabalska, Magister Adam Jezierski. Moderatorami sesji byli: Profesor Aleksander PanasiukProfesor Jadwiga Berbeka, Profesor Marta Gancarczyk oraz Profesor Krzysztof Wach. Ważną i wzruszającą częścią konferencji były gratulacje Władz Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej i wspomnienia Absolwentów. Byli z nami również liczni Współpracownicy Instytutu ze świata nauki i biznesu, Członkowie Rady Doskonałości Naukowej Nauk o Zarządzaniu i Jakości, Przedstawiciele Komitetu Nauk Organizacji i Zarządzania PAN oraz Polskiego Komitetu Olimpijskiego. Dziękujemy wszystkim naszym gościom za wyjątkowe adresy skierowane do Pani Profesor Małgorzaty Bednarczyk, jak i do Instytutu Przedsiębiorczości.