20229125

Społeczność akademicka UJ gra na jubileuszowym 30. Finale WOŚP

Data: 25.07.2029 - 05.02.2022
Społeczność akademicka UJ gra na jubileuszowym 30. Finale WOŚP

W niedzielę 30 stycznia 2022 roku odbędzie się 30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tym razem pieniądze zbierane są dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci pod hasłem "Przejrzyj na oczy".
Społeczność akademicka Uniwersytetu Jagiellońskiego po raz kolejny wesprze charytatywną akcję.

Ponownie na uniwersytecie działa Sztab WOŚP #2334 - Sztab WOŚP Kraków, który ma swoją siedzibę w budynku Centrum Wsparcia Dydaktyki UJ przy ul. Ingardena 6. Z kolei na stoisku promocyjnym w Collegium Maius (ul. Jagiellońska) 15 znajduje się skarbonka WOŚP, do której można wrzucać datki.

Na przygotowanych przez pracowników UJ aukcjach można wylicytować między innymi możliwość zostania reporterem radia UJOT FM i UJOT TV, zwiedzanie skarbów (również tych ukrytych) Muzeum Collegium Maius w towarzystwie dyrekcji placówki, a także zdobyć książki, albumy czy wylicytować ciekawe kursy. Zapraszamy do licytowania i wsparcia WOŚP!

Aukcje przygotowane przez UJ na 30. Finał WOŚP:

Radio UJOT FM i UJOT TV:

Muzeum Collegium Maius:

Instytut Konfucjusza:

Wszechnica UJ:

Źródło: Kalendarz - Uniwersytet Jagielloński (uj.edu.pl)