Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Wydarzenia

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

luty 2023

20230223
Poprzedni tydzień
Następny tydzień

Tydzień Jakości Kształcenia 13-17 marca br. pod hasłem:
Jakość kształcenia na Uniwersytecie Jagiellońskim. Jak ją mierzyć i doskonalić?

Data: 23.02.2023 - 17.03.2023
Witryna internetowa wydarzenia: https://tjk.uj.edu.pl
Tydzień Jakości Kształcenia  13-17 marca br.  pod hasłem: <br>Jakość kształcenia na Uniwersytecie Jagiellońskim. Jak ją mierzyć i doskonalić?

Tydzień Jakości Kształcenia to wyjątkowe wydarzenie organizowane w Uniwersytecie Jagiellońskim już od 2012 roku, którego celem jest tworzenie warunków sprzyjających zwiększaniu świadomości znaczenia działań projakościowych w najstarszej polskiej uczelni, jak również dostrzeganiu różnorodnych czynników, które wpływają na ocenę jakości kształcenia w naszej Almae Matris.

Tydzień Jakości Kształcenia to czas wspólnej nauki, wymiany doświadczeń i dobrych praktyk oraz zawodowej integracji. Temat tegorocznej edycji wydarzenia „Jakość kształcenia na Uniwersytecie Jagiellońskim. Jak ją mierzyć i doskonalić?” stanowi powrót do tematyki pierwszego spotkania w ramach tej ogólnouniwersyteckiej inicjatywy.

- W ten sposób chcemy wrócić do pytań fundamentalnych dotyczących funkcjonowania jakości kształcenia na uczelniach w ciągu ostatniego dziesięciolecia. Program obejmuje 70 wydarzeń przygotowanych zarówno dla osób pracujących, jak i kształcących się na naszej uczelni. Czekają na nas: debaty i dyskusje o doskonaleniu jakości kształcenia, w tym narzędzi oceny i monitorowania zajęć oraz programów studiów, prezentacje oferty wspierającej dla osób studiujących, praktyczne warsztaty i szkolenia podnoszące kompetencje dydaktyczne dla osób prowadzących zajęcia, wycieczki edukacyjne po naszej uczelni i nie tylko, wykłady mistrzowskie - informują organizatorzy.

Zapraszamy do zapoznania się z programem Tygodnia Jakości Kształcenia 2023, a także założenia konta uczestnika, rejestracji na wydarzenia i dołączenia do spotkań.

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

ZNAJDZIESZ NAS TUTAJ