Wykład otwarty Tommy'ego Jensena (środa 02 marca, godzina 9.45, sala 0.102)

Serdecznie zapraszamy na wykład otwarty Tommy'ego Jensena zatytułowany "Cross-media method: Experiences from empirical muddling", który rozpocznie się w środę 2 marca o godzinie 9.45 w sali 0.102 (sala im. prof. Michała du Valla) na parterze Kampusu Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej UJ.

Tommy Jensen - profesor zarządzania, dziekan Stockholm Business School, gitarzysta rockowy i kompozytor. Prowadzi projekt badawczy "Organizing Rocks", komponując i wykonując utwory muzyczne służące prezentacji wyników badań terenowych. Badania dotyczą problemu zmieniających się relacji władzy we współczesnych procesach pracy i prowadzone są w szwedzkich i kanadyjskich kopalniach. Wykład będzie poświęcony analizie najważniejszych założeń projektu z naciskiem na prezentację nowoczesnej metodologii badawczej w naukach społecznych, w tym efektownych metod audiowizualnych służących prezentacji wyników badań.

Więcej o projekcie można przeczytać tutaj: