Cykl koncertów i wydarzeń artystycznych w wykonaniu orkiestry Sinfonietta Cracovia - 28 listopada w budynku WZiKS

Termin: 23.11.2014 - 30.11.2014

Sinfonietta Cracovia Orkiestra Stołecznego Królewskiego Miasta Krakowa w 20-lecie swojej pracy artystycznej zaprasza na cykl koncertów i wydarzeń artystycznych, które zainauguruje Wielka Gala Jubileuszowa w centrum kongresowym ICE dnia 23 listopada 2014 o godz. 18.00. Gala Jubileuszowa połączona będzie z 81. urodzinami Krzysztofa Pendereckiego – współzałożyciela orkiestry Sinfonietta Cracovia. Koncert odbędzie się pod batutą nowego dyrektora Jurka Dybała.

Oprócz koncertu jubileuszowego, w dniach 25-30 listopada, 20 muzyków orkiestry wykona 20 koncertów-niespodzianek w przestrzeni publicznej Krakowa w ramach cyklu „Daj się zaskoczyć", wyrażając w ten sposób wdzięczność swojemu miastu i jego mieszkańcom za 20 wspólnych lat.

Dwa z zaplanowanych koncertów odbędą się na Uniwersytecie Jagiellońskim:

Więcej informacji o Gali Jubileuszowej oraz koncertach: www.sinfonietta.pl i www.facebook.com/SinfoniettaCracovia

ZAPRASZAMY!