Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Wydarzenia

archiwum

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

IV konferencja naukowa z cyklu Projektowanie ideału, pt. Kształtowanie moralności, zwyczajów i obyczajów – teoria i praktyka - 27 maja 2015

Instytut Ekonomii, Finansów i Zarządzania oraz Wydział Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego serdecznie zapraszają na konferencję „Kształtowanie moralności, zwyczajów i obyczajów – teoria i praktyka".

Wydarzenie odbędzie się 27 maja w godzinach 15:00 - 20:00 na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego (ul. Łojasiewicza 4) w Sali 0.104. Udział w konferencji jest bezpłatny. Należy zarejestrować się w systemie przyjmowania zgłoszeń: https://docs.google.com/forms/d/1F19KlHqfHHYDwF9U_A8YJEPbwebkvrGG8GIDkmPc1x0/viewform?c=0&w=1

Celem panelu jest dyskusja stanowisk oraz rozwiązań dotyczących projektowania i stymulowania przemian w moralności, obyczajach i zwyczajach społeczeństw. Wydarzenie jest IV częścią cyklu konferencji naukowych poświęconych idealizującemu planowaniu w procesie zarządzania.

Panel dyskusyjny będzie obejmował wystąpienia wprowadzające w języku angielskim, sesje posterowe oraz dyskusję w języku polskim lub angielskim. Zgłoszenia wystąpień przyjmowane są do 15 maja. Planowana jest publikacja pokonferencyjna.

Strona konferencji: http://jacko.econ.uj.edu.pl/Inne/konf/15_Morality_Management/1.htm