Konferencja IATEFL - 18-20.09.2015

Termin: 18.09.2015 - 20.09.2015
Miejsce: Wydział Zarządzania i Komunikacji Społecznej UJ, ul. Prof. Łojasiewicza 4
Organizator: Jagiellońskie Centrum Językowe UJ

Rozpocznij nowy rok z nową energią! Niezwykła okazja by zobaczyć skuteczne lekcje „na żywo", posłuchać wykładów w języku angielskim, wymienić doświadczenia z autorami podręczników prosto z Anglii, podpatrzyć praktyczny warsztat doświadczonych metodyków, a przede wszystkim zebrać nowe pomysły na własne, ciekawe zajęcia.

W tym roku po raz pierwszy PreConference Event oraz quiz "The Weakest Link". A wśród fantastycznych speakerów: David Little | Marjorie Rosenberg | Peter Medgyes Marzena Żylińska | Hanna Kryszewska

Poza tym w programie: ponad 130 warsztatów i wykładów prezentowanych przez największe autorytety nauczania języka angielskiego z Polski i z zagranicy.

Już po raz kolejny ta prawdziwie międzynarodowa konferencja przyciągnęła prezenterów z wielu krajów, w tym z Wielkiej Brytanii, Francji, Austrii, Rosji, Irlandii, Belgii, Bułgarii, Słowenii i USA.

A w sobotę wieczorem wspaniały koncert Stanisława Soyki.

18-20 września, 2015
Uniwersytet Jagielloński w Krakowie