Targi Edukacyjne - 9-10 września

Miejsce: Auditorium Maximum UJ, ul. Krupnicza 33
Kontakt: promocja@uj.edu.pl
Witryna internetowa: www.salonmaturzystow.pl/2015

Już po raz kolejny zapraszamy wszystkich maturzystów na cykl spotkań w ramach Salonu Maturzystów Perspektywy 2015 , który odbędzie się w 16 ośrodkach akademickich naszego kraju.

Podczas tej największej w Polsce edukacyjnej kampanii informacyjnej przedstawiciele Uniwersytetu Jagiellońskiego zaprezentują ofertę edukacyjną uczelni i odpowiedzą na pytania kandydatów.

Obecni na targach pracownicy Działu Rekrutacji na Studia UJ oraz Działu Promocji i Informacji UJ będą udzielać informacji o zasadach kwalifikacji na studia, limitach przyjęć, harmonogramie rekrutacji, sposobie rejestracji na studia, przywilejach oferowanych olimpijczykom i konkursowiczom, a także o systemach stypendialnych, przyznawaniu akademików i życiu studenckim w Uniwersytecie Jagiellońskim.

Zapraszamy do odwiedzenia naszych stoisk w następujących miastach:

• 9-10 września Kraków: Uniwersytet Jagielloński, Auditorium Maximum, ul. Krupnicza 35,
  • 10-11 września Warszawa: Politechnika Warszawska, Gmach Główny, Plac Politechniki 1,
  • 15-16 września Lublin: Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie , ul. Akademicka 13,
  • 21-22 września Rzeszów: Politechnika Rzeszowska, Miasteczko Akademickie, al. Powstańców Warszawy 12,
  • 28-29 września Wrocław: Politechnika Wrocławska, Centrum Kongresowe, ul. Janiszewskiego 8.