18.04.2016
Instytut Kultury zaprasza młodych naukowców do nadsyłania zgłoszeń do panelu "Niematerialne dziedzictwo przemysłowe"
więcej o XIII Międzynarodowa Konferencja Turystyki Dziedzictwa Przemysłowego - 14-15 kwietnia 2016

Naukowcy z UJ w nowym składzie Polskiej Komisji Akredytacyjnej

25.02.2016
11 stycznia minister nauki i szkolnictwa wyższego Jarosław Gowin wręczył nominacje nowym członkom PKA. Przewodniczącym został związany z Uniwersytetem Warszawskim prof. Krzysztof Diks. Natomiast funkcję sekretarza PKA pełnić będzie dr hab. Maria Próchnicka - prodziekan ds. dydaktyki Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej UJ oraz pełnomocnik Rektora UJ ds. doskonalenia jakości kształcenia.
więcej o Naukowcy z UJ w nowym składzie Polskiej Komisji Akredytacyjnej

ZaBaWa. Wokół wpływu społecznego - 13-14.05.2016

17.05.2016
Instytut Psychologii Stosowanej UJ wraz z Instytutem Psychologii Ogólnej UJ, przy współpracy z Kołem Nauk Psychologicznych Pragma, zapraszają do wzięcia udziału w konferencji "ZaBaWa. Wokół wpływu społecznego", która odbędzie się na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego.
więcej o ZaBaWa. Wokół wpływu społecznego - 13-14.05.2016

05.01.2016
Zachęcamy do wzięcia udziału w programie FASPE (Fellowships at Auschwitz for the Study of Professional Ethics) realizowanym pod auspicjami The Museum of Jewish Heritage w Nowym Yorku. W tym roku w ramach współpracy między FASPE a Centrum Badań Holokaustu UJ 2 polskich studentów może dołączyć do grupy amerykańskich seminarzystów podczas sesji dla studentów dziennikarstwa i medycyny.
więcej o Program FASPE (Fellowships at Auschwitz for the Study of Professional Ethics) - edycja 2015

Tydzień Jakości Kształcenia: 2-5 grudnia br

26.01.2016
Tydzień Jakości Kształcenia (TJK) to projekt mający na celu popularyzację działań Uniwersytetu Jagiellońskiego na rzecz podwyższenia poziomu jakości kształcenia. Koordynowany jest przez Sekcję Analiz Jakości Kształcenia, a realizowany przez szereg jednostek administracyjnych we współpracy ze studentami UJ.
Celem tegorocznej, czwartej edycji, jest rozszerzenie programu Tygodnia o nowe wydarzenia dedykowane jeszcze szerszej grupie odbiorców. Organizatorzy przygotowali więc ponad pięćdziesiąt wydarzeń: warsztatów, szkoleń, wykładów, czy paneli dyskusyjnych przeznaczonych dla studentów, doktorantów, nauczycieli akademickich, pracowników administracyjnych, absolwentów oraz słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku.
więcej o Tydzień Jakości Kształcenia: 2-5 grudnia br