10.06.2015
Rektor Uniwersytetu Jagiellońskiego prof. dr hab. med. Wojciech Nowak oraz Prezes Towarzystwa Przyjaciół Chorych Hospicjum im. św. Łazarza dr Jolanta Stokłosa zapraszają na Konferencję OPIEKA PALIATYWNA I HOSPICYJNA - medycyna, humanizm, wolontariat. Głównym celem konferencji jest przekazanie jej uczestnikom wiedzy na temat czym jest medycyna paliatywna i jak ważną rolę odgrywa w opiece nad chorymi terminalnymi.
więcej o Konferencja "Opieka Paliatywna i Hospicyjna - medycyna, humanizm, wolontariat" - 9 czerwca 2015

01.06.2015
Instytut Etnologii i Antropologii Kulturowej Instytut Kultury we współpracy z Instytutem Europeistyki UJ oraz Facultatea de Limbi şi Literaturi Străine Uniwersytetu w Bukareszcie i Instytutem Kultury Rumuńskiej w Warszawie zaprasza na Międzynarodową Konferencję Naukową NIEWYGODNE DZIEDZICTWO KULTUROWE? DZIEDZICTWO KULTUROWE MNIEJSZOŚCI NARODOWYCH, ETNICZNYCH I RELIGIJNYCH W PRZESTRZENI PUBLICZNEJ - MITY, IDEOLOGIE, DE(RE)KONSTRUKCJE
więcej o Międzynarodowa Konferencja Naukowa - NIEWYGODNE DZIEDZICTWO KULTUROWE? 27-29 maja 2015

Wielkia Inauguracja III Festiwal Kultury i Mediów Polikultura - 22-31 maja 2015

07.09.2015
Ostatnie 8 miesięcy to dla studentów pierwszego roku zarządzania kulturą i mediami w Instytucie Kultury, na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej UJ, czas praktycznej nauki, ogromnych emocji oraz wytężonej pracy związanej z organizacją wydarzeń w ramach przedmiotu "Projekt kulturalny".
więcej o Wielkia Inauguracja III Festiwal Kultury i Mediów Polikultura - 22-31 maja 2015

Zaproszenie na wykład prof. Hugh Willmotta - 28 maja 2015

02.06.2015
Profesor Hugh Willmott jest profesorem nauk o zarządzaniu i organizacji, współtwórcą nurtu krytycznego zarządzania. Jest jednym z najczęściej cytowanych autorów w naukach o zarządzaniu. Wykład pt. „Critical Management Study: Methods of Qualitative Research and Contemporary University" odbędzie się 28 maja 2015 r. (czwartek) o godz. 16.00 w sali im. Michala du Valla (nr 0.102)
więcej o Zaproszenie na wykład prof. Hugh Willmotta - 28 maja 2015

07.09.2015
Celem konferencji jest dyskusja stanowisk oraz rozwiązań dotyczących projektowania i stymulowania przemian w moralności, obyczajach i zwyczajach społeczeństw. Panel dyskusyjny będzie obejmował wystąpienia wprowadzające w języku angielskim, sesje posterowe oraz dyskusję w języku polskim lub angielskim.
więcej o IV konferencja naukowa z cyklu Projektowanie ideału, pt. Kształtowanie moralności, zwyczajów i obyczajów – teoria i praktyka - 27 maja 2015