Międzynarodowa Konferencja „Media publiczne i ich finansowanie" - 7 maja 2015

08.05.2015
Współczesny świat potrzebuje mediów publicznych, suwerennych wobec wymogów komercyjnych. Tematyka Konferencji dotyczyć będzie mediów publicznych w USA, mediów publicznych w Europie, mediów publicznych w Polsce i ich finansowaniu, mediów publicznych na Ukrainie, wyników badań związanych z płaceniem abonamentu RTV oraz świata bez mediów publicznych
więcej o Międzynarodowa Konferencja „Media publiczne i ich finansowanie" - 7 maja 2015

I spotkanie z ekspertem KNMS UJ - 17.04.2015

17.04.2015
Koło Naukowe Menagerów Sportu oraz Katedra Zarządzania w Turystyce serdecznie zapraszają (nie tylko fanów piłki ręcznej!) na spotkanie z Panem Bogdanem Wentą, wieloletnim reprezentantem Polski, jednym z najbardziej szanowanych i cenionych trenerów w światowym środowisku piłki ręcznej.
więcej o I spotkanie z ekspertem KNMS UJ - 17.04.2015

Wydziałowy Dzień Sportu- 12 maja 2015 r.

21.05.2015
Już 12 maja odbędzie się Dzień Sportu Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej UJ organizowany przez nasze koło. Zapraszamy wszystkich sportowców, fanów i entuzjastów sportu studiujących na WZiKS UJ do wzięcia udziału w sportowej rywalizacji. Drużyny Instytutów i Katedr WZiKS będą mogły zmierzyć się ze sobą na trzech boiskach do: piłki nożnej i piłki ręcznej oraz siatkówki. Areną sportowych emocji będzie Ośrodek Sportu i Rekreacji Kolna. Dla najlepszych drużyn przewidziane są nagrody: puchary, słodycze. Dla każdego coś miłego! To jednak nie wszystko! Po zawodach odpalamy grilla i smażymy kiełbaski, w końcu trzeba uzupełnić utracone podczas ciężkiego wysiłku kalorie.
więcej o Wydziałowy Dzień Sportu- 12 maja 2015 r.

Mózg i podejmowanie decyzje: NEURONUS 2015 - 17-19.04.2015

20.04.2015
„NEURONUS 2015 IBRO & IRUN Neuroscience Forum" to międzynarodowa konferencja dotykająca różnych aspektów neurobiologii – począwszy od tych stricte biologicznych, poprzez kognitywne, skończywszy na klinicznych. Zachęcamy studentów i doktorantów do udziału w tegorocznej konferencji NEURONUS 2015. W programie m.in. sesja o neuroekonomii.
więcej o Mózg i podejmowanie decyzje: NEURONUS 2015 - 17-19.04.2015

Microsoft Imagine Cup

14.04.2015
Bardzo miło nam poinformować, że dwa z 15 zespołów Imagine Cup 2015 reprezentowanych jest przez studentów Uniwersytetu Jagiellońskiego - Vivid Dream i Stattist. Liderem projektu jest student 2. roku ekonomii oraz były student zarządzania w Instytucie Ekonomii, Finansów i Zarządzania.
więcej o Microsoft Imagine Cup